گروه استان ها- دبیرخانه تشکل اساتید سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم در بیانیه ای اعلام کرد: تا زمانی که جوانان به مکتب شهدایی چون فخری زاده و سلیمانی اقتدا کنند، اقتدار این نظام پایدار است.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم ، بیانیه تشکل اساتید سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم در محکومیت ترور شهید فخری زاده، دانشمند والامقام هسته ای کشور به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
ترور ناجوانمردانه دکتر فخری زاده، دانشمند برجسته کشورمان از سوی ایادی کفر ونفاق و تفکر صهیونیستی را محکوم می کنیم و براین باوریم که دشمن که از براندازی نظام اسلامی مأیوس شده با چنین جنایاتی سعی برکند کردن سرعت پیشرفت انقلاب اسلامی دارد.
اما دشمنان بدانند همان طور که جمهوری اسلامی ایران تاکنون توانسته یک به یک توطئه های دشمنان قسم خورده این نظام را خنثی و تبدیل به فرصت نماید، اکنون نیز در راستای انتقام خون به ناحق ریخته شده ستاره ای درخشان از آسمان دانش و اقتدار این کشور، همانند درهم کوبیدن ابهت آمریکای جنایتکار درموشکباران عین الاسدواعزام کشتی های حامل فراورده های انرژی به ونزوئلا اقتدار هرچه بیشتر ایران اسلامی را به عنوان الگوی فرهنگ مقاومت به جهانیان نشان خواهد داد.
 بی تردید اعتلای جمهوری اسلامی ایران به دست مردانی چون فخری زاده ها جامه عمل می پوشد وتا زمانی که جوانان این کشور به مکتب شهدایی چون فخری زاده وسلیمانی اقتدا کنند اقتدار این نظام پایدار خواهد بود ؛ و البته پرواضح است راه سربلندی، استقامت می طلبد چراکه این پیام قرآن مجید به آخرین فرستاده خداوند متعال برای بقای اسلام است. (واستقم کماامرت).
یک باردیگر تفکر سازش در مقابل تفکر مقاومت، سرافکنده خواهد شد، چراکه سازش با سران استکبار نه بافرهنگ قرآنی سازگاراست ونه عقلانیت آن را تأیید می کند، آیا می توان به دولت هایی که تروریسم را می پرورانند و آن را تقویت می ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار