نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی به مناسبت سالگرد رحلت حضرت امام خمینی(ره)، نام و یاد بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران را گرامی داشت.

به گزارش ایسنا، متن پیام حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی به شرح زیر است:
بسمه تعالی
سالروز ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) یادآور مبارزات انقلابی و مجاهدت های روشنگرانه بزرگ مردی است که با ایمان، صلابت، شجاعت و اراده ای راسخ توانست در مقابل نظام ظالمانه استعمار خارجی و استبداد شاهنشاهی، انقلاب بزرگ اسلامی ملت ایران را رقم زند، انقلابی که نویدبخش پیروزی مستضعفین بر استکبار جهانی باشد.
آن رهبر فرزانه با برافراشتن پرچم اسلام و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی، نور امید به پیروزی حق علیه باطل را در دل مسلمانان مظلوم و انسان های آزاده جهان زنده کرد و تحقق بخش حرکت های استقلال طلبانه و آزادی خواهانه به ویژه در میان ملت های اسلامی شدند.
در سالگرد رحلت بنیان گذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، یاد آن امام همام را گرامی می داریم و با رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای پیمان می بندیم که از آرمان ها و ارزش های اسلامی و انقلابی و نظام جمهوری اسلامی که ثمره خون هزاران شهید معزز و رشادت ایثارگران معظم و فداکاری خانواده های گرانقدر آنان است، حراست و پاسداری نماییم. از خداوند متعال می خواهیم همه ما را در جمع ادامه دهندگان راه امام (ره) و شهدای والامقام قرار دهد تا بتوانیم نقش مؤثری در اعتلا و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایفا نماییم.
سید محمد علی شهیدی
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری