اولین باشگاه رسمی ایرانی در ترکیه با مربیگری ستاره سابق استقلال و پرسپولیس

ایلنا پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۹

باشگاه سامی اسپورت ابتدا در ایران از بازیکنان تست فنی می گیرد و سپس آنها را به ترکیه و شهر آنتالیا می فرستد تا زیر نظر مربیان خارجی و داخلی مورد ارزیابی قرار گیرند و در صورت تایید کادر فنی جذب تیم های ترکیه ای شوند.
به گزارش ایلنا، دو سالی است که باشگاه سامی اسپورت فعالیت خود را در کشور ترکیه آغاز کرده و بازیکنان با استعداد را بطور قانونی به خارج از ایران ترانسفر می کند. این باشگاه که مالک آن سامان سهرابی است ابتدا در ایران از بازیکنان تست فنی می گیرد و سپس آنها را به ترکیه و شهر آنتالیا می فرستد تا زیر نظر مربیان خارجی و داخلی مورد ارزیابی قرار گیرند و در صورت تایید کادر فنی جذب تیم های ترکیه ای شوند.
در این خصوص سامان سهرابی مالک باشگاه می گوید: حدود دو سال است که بطور رسمی کارم را در آنتالیا آغاز کرده ام و تلاشم بر این است که بازیکنانی که شرایط ترانسفر شدن را دارند ولی دیده نمی شوند را به خارج بفرستم. شرایط اینگونه است که بازیکنان بالای 15 سال را در شهرهای مختلف ایران، زیر نظر مربیان و بازیکنان صاحب نام مورد تست فنی قرار می دهیم و آنهایی که انتخاب می شوند را با رضایت خانوده شان به ترکیه می بریم تا تست دوم در آنتالیا صورت گیرد. در این تست، هم مربیان ترکیه ای حضور دارند و هم مربیان ایرانی که با هم نظر نهایی را در مورد ترانسفر شدن می دهند.
وی در ادامه افزود: در دوره اول پنج نفر برای ترانسفر شدن انتخاب شده اند ودر نهایت پنج نفر مورد تایید مربیان خارجی بودند و در دوره دوم تست گیری احتمالا نفرات انتخاب شده به 30 تا 40 نفر برسند. در دوره دوم تست گیری که در تهران صورت گرفت بیش از 700 نفر از سراسر ایران در آن حضور داشتند که ...

سرخط اخبار