تلویزیون برنامه جدیدی را برای حجاب و عفاف تدارک دیده است که «چراغِ» آن از این هفته روشن می شود.

- اخبار فرهنگی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، تهیه کننده «چراغ» اعلام کرد این برنامه جدید از این هفته با موضوع عفاف و حجاب چهارشنبه ها و پنجشنبه ها از شبکه پنج سیما روی آنتن می رود.
مصطفی هیودی تهیه کننده «چراغ» درباره ویژگی های این برنامه تازه شبکه پنج گفت: «چراغ» درباره عفاف و حجاب و دعوت به این فرهنگ است؛ ما تجربه های موفقی را که افراد مختلف اعم از پژوهشگر، نویسنده و فعالان فرهنگی در این حوزه داشته اند در برنامه معرفی می کنیم و در هر قسمت با یکی از آنها گپ می زنیم.
وی افزود: تیم تحقیق و پژوهش ما افراد مختلفی را پیدا کرده اند که در مدارس گوناگون چنین فضایی را تجربه کرده اند؛ افرادی که برخی از آنها به دبیرستان ها سر زده اند و بین نوجوانان بوده اند یا در دانشگاه ها برای جوانان کارگاه آموزشی درباره حجاب و عفاف برگزار کردند و...
هیودی درباره تفاوت این برنامه با دیگر برنامه هایی که در این فضا تولید شده اند، تصریح کرد: بعضاً برنامه هایی در تلویزیون دیده ایم که مربوط به افرادی بوده که قبلا بی حجاب بودند و حالا حجاب را انتخاب کرده اند؛ اما «چراغ» درباره کسانی است که در این حوزه دغدغه مندند و به سمت تشویق دیگران حرکت کرده اند. البته در کل 26 قسمت شاید چهار، پنج نفر داریم که قبلاً بی حجاب بوده اند و حالا محجبه اند و البته به صرف این موضوع به برنامه دعوت نشده اند؛ بلکه آنها خودشان حالا دیگر مبلّغ عفافند و دلیل دعوت ما از آنها همین است.
"تلاطم" از امشب در تلویزیون
این تهیه کننده یادآور شد: در «چراغ» نشان می دهیم از راه هایی ساده، با سلیقه، توأم با احترام و محبت می توان در حوزه ترویج عفاف و حجاب حرکت کرد و بعضاً هم خیلی موثر واقع ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار