تازه داماد در یک قدمی طناب دار!

لوگوی صراط نیوز صراط نیوز . یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۳:۲۳
تازه دامادی که در یک نزاع دسته جمعی نوجوان ۱۷ ساله ای را با ضربه قمه به قتل رسانده بود درحالی با حکم دادگاه در آغوش طناب دار قرار گرفت که دیگر عوامل شرکت کننده در این نزاع مرگبار نیز به اشد مجازات های قانونی محکوم شدند.

صراط:
ماجرای این جنایت وحشتناک بعدازظهر هجدهم بهمن سال گذشته هنگامی در خیابان حر ۱۹ مشهد رخ داد که چند ساعت بیشتر از مراسم عقدکنان غیررسمی تازه داماد نمی گذشت.
خراسان در ادامه نوشت: آن روز وقتی عاقد خطبه عقد را جاری کرد و عروس و داماد به یکدیگر محرم شدند ناگهان مهدی برادر عروس متوجه شد که باتری گوشی تلفنش نیست. او که به دو نفر از بستگانش مشکوک شده بود با آن ها تماس گرفت تا جایی که این ادعا چند ساعت بعد از برگزاری مراسم عقدکنان به مشاجره و توهین کشید! و به کینه ای غرورآمیز تبدیل شد. آن روز سعید (تازه داماد) به منزل عروس رفت او قصد داشت گوشی تلفنش را در جمعه بازار به فروش برساند تا بنا به ادعای خودش بخشی از هزینه های عقدکنان رسمی را تامین کند. در همین حال چند جوان که با تماس تلفنی مهدی عصبانی شده بودند به در منزل خانواده عروس آمدند و به سروصدا پرداختند. تازه داماد که غرور عجیبی سراسر وجودش را فرا گرفته بود سعی کرد برای گرفتن زهرچشم از جوانان کوچه نشین به بیرون از حیاط برود، اما مادر زنش جلوی او را گرفت و از خروج او و پسرش جلوگیری کرد تا این که ساعتی بعد سعید با پسرعمو و برادرزنش در حالی که قمه ای را به کمر بسته بود راهی جمعه بازار شد، ولی هنوز از خیابان حر ۱۹ در منطقه شهرک شهید باهنر عبور نکرده بود که با یکی از بستگان خانواده عروس روبه رو شد که صبح در منزل آن ها را می کوبیدند. در همین حال آن جوان که احساس خطر می کرد با برادرش تماس گرفت و دقایقی بعد چند جوان مسلح به سلاح سرد از راه رسیدند و به این ترتیب نزاع وحشتناکی بین آن ها شروع شد. در این میان، ضربات قمه سعید بر پیکر نوجوان ۱۷ ساله ای به نام «محمد» تبعه خارجی فرود ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار
لوگوی فرتاک نیوز فرتاک نیوز .