اعتمادآنلاین| محمد حمیدی- سال 1398 برای فوتبال ایران مساوی بود با کمبود منابع مالی و جدایی مربیان خارجی؛ مربیانی که با کسب نتایج خوب هواداران شان را به قهرمانی در لیگ امیدوار کردند، اما نتوانستند ماموریت خود را در فوتبال ایران به پایان برسانند.
لیگ هجدهم که تمام شد بحث بر سر نیمکت استقلال هم بالا گرفت. نیمکتی که در هفته های انتهایی لیگ از شفر گرفته و به فرهاد مجیدی سپرده شد، منتظر یک مربی خارجی بود.
یک ایتالیایی مربی استقلال شد
هرچند خیلی از پیشکسوتان استقلال اعتقاد داشتند فرهاد مجیدی می تواند هدایت این تیم را بر عهده بگیرد و نیازی به مربی خارجی نیست، اما امیرحسین فتحی و علی خطیر رویایی بزرگ تر در سر داشتند. آنها خیلی زود اعلام کردند مجیدی دستیار مربی خارجی استقلال خواهد شد و او هرگز مربی استقلال نخواهد شد. مجیدی ایران را ترک کرد و مدیران تیم آبی پایتخت هم آندره آ استراماچونی را به عنوان مربی استقلال معرفی کردند. استرا که سابقه مربیگری در رم و اینترمیلان را داشت قبل از امضای قرارداد با استقلال به ایران آمد و از امکانات باشگاه استقلال بازدید کرد. هرچند این مربی جوان از امکانات باشگاه رضایت نداشت، اما هدایت این باشگاه را در دست گرفت ( بیشتر بخوانیم ).
شروع تمرینات استقلال
50 روز مانده به آغاز لیگ برتر، تمرینات استقلال هم شروع شد. آنها اولین باشگاهی بودند که تمرینات خود را آغاز کردند تا گامی بزرگ برای حضور در لیگ نوزدهم برداشته باشند. استقلال در فصل نقل و انتقالات هم تغییرات زیادی کرد و بازیکنان زیادی از این باشگاه جدا شدند. البته بازیکنان زیادی هم جذب شدند تا آبی های تهران یکی از قدرتمندترین تیم های چند فصل ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار