فعالیت باشگاه های بدنسازی خوزستان از هفته آینده از سر گرفته می شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خوزستان ،مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان از آغاز فعالیت باشگاه های بدنسازی در استان از هفته آینده و با رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد.
افشین حیدری با اشاره به تعطیلی ۴ ماهه باشگاهها به دلیل شیوع کرونا، افزود : باشگاه های بدنسازی هفته آینده با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی خوزستان و دبیرخانه ستاد مبارزه با کرونا در استان و بر اساس شیوه نامه بهداشتی که اداره کل ورزش و جوانان خوزستان تنظیم و به این دبیرخانه ارسال می کند، فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.
وی با تاکید بر اهمیت سلامتی ورزشکاران گفت: لازم است که تمام مالکان و مربیان باشگاه های بدنسازی نسبت به ضد عفونی باشگاه ها به صورت مرتب و همچنین تعیین سانس های اختصاصی و پیشگیری از ازدحام بیش از حد جمعیت و تعیین سانس ها با حضور تعداد کم افراد، توجه داشته باشند.
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان افزود: همچنین شیوه نامه اجرایی مربوط به فعالیت باشگاه های بدنسازی تا فردا، پانزدهم خردادماه به دبیرخانه ستاد مبارزه با کرونا تحویل داده خواهد شد تا ان شاالله پس از تصویب نیز باشگاه داران فعالیت خود را شروع کنند.
وی با قدردانی از همکاری خوب باشگاه داران در این مدت، گفت: خیلی از آن ها آسیب جدی دیده اند ولی همراهی شان قابل تمجید است. ان شاالله این باشگاه های ورزشی از هفته آینده فرصت بازگشایی و فعالیت سالم را پیدا خواهند کرد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری