رئیس هلال احمر شهرستان اصفهان گفت: طرح «یلدانه» با شعار «یلدا برای همه» در راستای تحقق اهداف جمعیت، ترویج فرهنگ بشردوستی و گسترش همدلی و مهربانی در جامعه، به همت جوانان و داوطلبان اصفهانی اجرا شد.

به گزارش ایمنا به نقل از جمعیت هلال احمر اصفهان؛ شهریار انصاری با اشاره به اجرای طرح «یلدانه» با شعار" یلدا برای همه"، اظهار کرد: در آیین شب یلدای امسال میزبان ۲۰۰ نفر از کودکان کار بودیم تا با تقسیم شادی هایمان به آن ها لبخند هدیه کنیم.
وی اضافه کرد: در این مراسم به کودکان کار هدایا از قبیل اسباب بازی و بسته های بهداشتی اهدا شد و در ادامه با میوه های شب یلدا، تنقلات و غذای گرم از آن ها پذیرایی گردید؛ همچنین اجرای موسیقی، مسابقه و برنامه های شاد از جمله برنامه های جانبی این جشن بود.
رئیس هلال احمر شهرستان اصفهان با بیان اینکه شب یلدا از آداب و سنن قدیمی در ایران اسلامی است، افزود: به تبعیت از دستورات دین مبین اسلام و تاسی از سیره ائمه معصومین جوانان و داوطلبان بشر دوست هلال احمر به یاری خانواده های محروم و نیازمند شتافتند و شادی هایشان را با آن ها تقسیم کردند.
انصاری با اشاره به توزیع بیش از ۳۰۰ بسته حمایتی بین خانواده های نیازمند همزمان با شب یلدا، اظهار کرد: این بسته های شامل میوه، آجیل و تنقلات، شیرینی و شکلات بود. همچنین برگزاری مسابقه یلدانه بین اعضای جوان این جمعیت، انجام شد. در پایان این برنامه همه میوه ها، کیک ها تزیین شده که در مسابفه شرکت داده شده بودند، به حوزه داوطلبان هلال احمر تحویل شد تا با توزیع آن بین نیازمندان گل لبخند را بر لبان آن ها بنشانند.
وی تصریح کرد: بازدید از آسایشگاه جانبازان دفاع مقدس و دیدار با اسطوره های ایثار و مقاومت در آستانه شب یلدا و توزیع پک های میوه، آجیل، تنقلات و شیرینی از دیگر برنامه های یلدانه هلال احمربود.
رئیس جمعیت شهرستان اصفهان با تاکید بر اینکه برای تحقق شعار "یلدا برای ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار