طرح پرحاشیه موضوع شیرهای آلوده به سم از آنتن زنده تلویزیون، طی هفته گذشته چالش های دنباله داری را رقم زد که به نظر می رسد یکی از تبعات آن جدی تر شدن احتمال ضبطی شدن برنامه های زنده باشد.

به گزارش خبر24 ، «هفت روز سیما» عنوان بسته خبری-تحلیلی ویژه ای است که هر پایان هفته به بازخوانی اهم تحولات خبری مرتبط با متن و حاشیه تولیدات صداوسیما و اتفاقات پیرامونی آن در طول هر هفته می پردازد.
در این بسته خبری هفتگی در نظر داریم در کنار خبرهای رسمی فعالیت برنامه سازان و مدیران سیما، نیم نگاهی به حواشی رسانه ای و حتی شایعاتی که به رغم غیررسمی بودن می توانند در اخبار مرتبط با سیما تأثیرگذار باشند هم داشته باشیم.
امروز پنجشنبه سوم بهمن ماه می توانید با بیست و هفتمین بسته خبری «هفت روز سیما» در مرور مهمترین رویدادها و خبرهای تلویزیون و شبکه نمایش خانگی در هفته ای که گذشت، با خبرگزاری مهر همراه شوید؛ هفته ای که تلویزیون را در میان انبوه اتفاقات هفته های اخیر باز هم همچنان در صدر حاشیه ها نگه داشته است.
چهره هفته؛ عبدالله روا
در هفته ای که گذشت، عبدالله روا مجری جوان و موفقی که به تازگی اجرای «سلام صبح بخیر» را از آنتن صبحگاهی شبکه سه بر عهده گرفته است، اولین کسی بود که در بحث هول و هراس مردم از خوردن شیرهای مسموم نقش افرینی کرد و به نوعی به آن رسمیت بخشید.
حاشیه شیرهای مسموم درست در اولین روز این هفته رخ داد و شنبه ای پر استرس را برای مردم رقم زد؛ زمانیکه بهادر حاجی محمدی کارشناس برنامه که بازرس انجمن بهداشت و ایمنی مواد غذایی معرفی شد، آمارهایی از وجود سم آفلاتوکسین در شیر در شهرهای مختلف ایران ارائه داد و بیان کرد که این آمارها براساس تحقیقاتی است که به دست او رسیده است.
مجری برنامه هم بدون چالش جدی با مهمان که البته به اعتبار سمت و تحصیلات وی بود، بعد از این سخنان گفت «چطور ما نمی توانیم مردمی باشیم که یک هفته ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار