جمشید جعفرپور، رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی متن گزارش تحقیق و تفحص از منابع و مصارف باشگاه های فرهنگی و ورزشی استقلال و پرسپولیس را در صحن علنی مجلس قرائت کرد.
به گزارش ایلنا، متن گزارش تحقیق و تفحص از منابع و مصارف باشگاه های فرهنگی و ورزشی استقلال و پرسپولیس در صحن علنی مجلس قرائت شد. این گزارش به عنوان پنجمین دستور کار جلسه علنی امروز سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه در صحن قرائت شد.
متن این گزارش به شرح زیر است:
هیئت رئیسه محترم مجلس شورای اسلامی
با سلام و تحیت
پیرو درخواست نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی مبنی بر انجام تحقیق و تفحص از منابع و مصارف و نظام مدیریت شرکت های فرهنگی - ورزشی وابسته به وزارت ورزش و جوانان در ۱۰ سال گذشته و تصویب این درخواست توسط نمایندگان مجلس و صدور احکام اعضای هیئت تحقیق و تفحص توسط رئیس مجلس در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۲۳ و انجام این تحقیق و تفحص، گزارش نهایی در اجرای ماده (۲۱۲) قانون آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی» برای قرائت در صحن علنی مجلس ارائه می شود.
جمشید جعفرپور
رئیس کمیسیون فرهنگی
گزارش تحقیق و تفحص از عملکرد دو باشگاه ورزشی فرهنگی پرسپولیس و استقلال 
مقدمه
تحقیق و تفحص از منابع و مصارف و نظام مدیریت شرکت های فرهنگی - ورزشی وابسته به وزارت ورزش و جوانان در ۱۰ سال گذشته و با عنوان فرعی تحقیق و تفحص از عملکرد دو باشگاه ورزشی فرهنگی پیروزی (پرسپولیس) و استقلال در صحن علنی به تصویب رسید و طی یک سال انجام شد.
محورهای تحقیق و تفحص به شرح ذیل بودند:
۱- درآمدهای دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در ۱۰ سال اخیر و محل تامین آنها
۲- مصارف و هزینه های دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در ۱۰ سال ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار