شادی و لذت حق هوادار پرسپولیس است/ در نقل وانتقالات فعال بوده ایم

برنا نیوز چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۳
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: گروهی که نقل و انتقالات را دنبال می کنند، کاملا از گروهی که کارهای مالی را دنبال می کردند، جدا هستند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، ایرج عرب در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در ارتباط با اقدام های صورت گرفته در روزهای گذشته و مسائل مطرح شده در روز سه شنبه اظهار داشت: باشگاه پرسپولیس با وجود همه سختی ها و ناملایماتی که صورت گرفت تا تمرکز و امکان های ما را برای تهیه منابع مالی برهم بزند با تلاش مجموعه مدیریتی از جمله هیأت مدیره محترم و با همکاری اسپانسر موفق به تامین مالی برای اجرای برنامه های خود از جمله توافق با سرمربی تیم شد. 50 درصد از مبلغ، به دو بخش کلی پاداش قهرمانی، راهیابی تیم به لیگ قهرمانان آسیا و همچنین پیش پرداخت فصل آینده اختصاص یافته است.
وی درباره نگرانی های پیش آمده پس از انتشار مصاحبه ای از سوی سرمربی با رسانه ای در کرواسی، ادامه داد: در این ارتباط گفتگویی با آقای ایوانکوویچ داشتم که روی دو نکته تاکید کردند و گفتند: این مصاحبه قبل از آن بود که نامه باشگاه را در ارتباط با دریافت مطالبات و پیش پرداخت دریافت کنند، ضمن آنکه همان مورد حساسیت زا را به شکلی که در متن آمده بود، مطرح نکرده اند. آقای برانکو گفتند در جریان آن مصاحبه عنوان داشته بودند که با توجه به شرایط، تصمیم قطعی را به آینده موکول کرده اند. ضمن آنکه دیروز سه شنبه، خودشان اظهارنظری داشتند و در این باره توضیح لازم را دادند.
ایرج عرب در پاسخ به سوال سایت باشگاه، درباره فشارهای وارده، بروز بعضی حاشیه ها و تاثیر آن روی پیشبرد برنامه ها خاطرنشان کرد: تا آنجایی که صحبت از خواسته های به حق هواداران است و با توجه به اینکه آنها از سر نگرانی برای تیم، مسائلی را مطرح می کنند ما آن را روی چشم خودمان می گذاریم و در کل هدف اساسی مجموعه مدیریتی باشگاه ...

سرخط اخبار