پارسینه: کمیسیون «کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست» مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به سمت آرامش و تعدیل قیمت نهاده های دامی پیش می رویم، گفت: در حال حاضر مطابق برنامه عملیاتی شده، جوجه ریزی از سوی مرغداران انجام می شود.

پرویز اوسطی، با اشاره به مشکلات در زمینه تأمین نهاده های دامی در کشور گفت: ما از سوی کمیسیون «کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست» مجلس شورای اسلامی مأمور شدیم تا بحث کمبود و گرانی نهاده های دامی را رصد کنیم.
در حال حاضر شرایط به گونه ای است که هم خرید های خوبی انجام شده و هم نهاده ها به کشور تزریق شده است.
وی تاکید کرد: در این زمینه مأموریت ها و پیگیری های مجدانه انجام شد و همچنین نشستی با وزیر جهاد کشاورزی برگزار کردیم لذا الحمدالله در حال حاضر شرایط به گونه ای است که هم خرید های خوبی انجام شده و هم نهاده ها به کشور تزریق شده است.
عضوکمیسیون «کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست» مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: امیدواریم در آینده نه چندان دور به یک ثبات نسبی در این بخش برسیم.
اوسطی اظهار داشت: در حال حاضر جوجه ریزی از سوی مرغداران انجام می شود و این مسئله مطابق برنامه عملیاتی شده است چرا که موضوعی نیست که به راحتی بشود از کنار آن گذشت، چون امنیت غذایی مردم مطرح است.
عضو کمیسیون «کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست» مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: متأسفانه در زمینه تأمین نهاده های دامی به مدت سه الی چهار ماه ناهماهنگی هایی از سوی وزارت جهاد کشاورزی و وزارت صمت ایجاد شد و پیرو آن چندین ماه ثبت سفارش انجام نگرفت که تبعات آن را دیدیم، اما در شرایط فعلی به سمت آرامش و تعدیل قیمت نهاده های دامی پیش می رویم.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار