واریز کمک بلاعوض به حساب سیل زدگان لرستان

شبستان دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۱
مدیرکل بنیاد مسکن لرستان، از تشکیل ستاد بازسازی مناطق سیل زده خبرداد و گفت: واریزکمک بلاعوض به حساب سیل زدگان لرستانی آغاز شده است.

«مسعود رضایی»، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در خرم آباد، افزود: با توجه به گستردگی خسارت های سیل در استان لرستان ، ستاد بازسازی مناطق سیل زده استان از روزهای نخست این حادثه تشکیل شده است.
مدیرکل بنیاد مسکن لرستان، اظهار داشت: هدف از تشکیل ستاد ازسازی مناطق سیل زده، ساماندهی و شتاب بخشیدن به پرداخت خسارت های مردم رنجدیده استان از سیل اخیر بود.
وی افزود: تاکنون طرح واریز مبالغ بلاعوض بحساب مردم آسیب دیده از سیل آغاز شدع است و با تشکیل ستاد های بازسازی و ساماندهی، کار پرداخت خسار به مردم با شتاب بیشتری پیش خواهد رفت.
رضایی، خاطرنشان کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی همزمان با عملیات میدانی ماشین آلات راهسازی خود در امداد رسانی به مردم آسیب دیده از سیل، در لایروبی معابر هم در کنار مردم سیل زده بوده است.
وی اذعان داشت: همچنین تیم های ارزیاب از روزهای نخست پس از سیل 12 فروردین به مناطق سیل زده استان اعزام شده و خسارت های وارده به واحد های مسکونی و تجاری ارزیابی و برآورد شده است.
رضایی، اظهار کرد: تعداد 170 دستگاه ماشین آلات سنگین راه سازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در استان لرستان مشغول خدمت رسانی در مناطق سیل زده هستند.
مدیرکل بنیاد مسکن لرستان، گفت: با اتمام امدارسانی و لایروبی معابر، عملیات آوار برداری از واحد های تخریبی شروع خواهد شد.
پایان پیام/ 599