فارس نوشت: رئیس قوه قضاییه با اشاره به اهمیت جایگاه برقراری عدالت در جامعه گفت: مبارزه با فساد و اجرای عدالت در بیانیه گام دوم مورد تأکید قرار گرفته است.

گردهمایی سراسری خیزش هسته های مسئله محور جوانان با حضور آیت الله رئیسی در مجتمع فرهنگی میلاد نور برگزار شد.
آیت الله رئیسی ضمن تبریک به مناسبت سالروز بسیج دانشجویی گفت: بسیج مجموعه ای مومن، دلداده به خدا، برخوردار از روحیه جهادی، دغدغه مند نسبت به مشکلات مردم و تلاشگر برای پیشرفت مادی و معنوی جامعه است.
رئیس قوه قضاییه ادامه داد: بسیج دارای روحیه آماده و برخوردار از آمادگی برای هزینه کردن از خود و آنچه در اختیار دارد، در جهت رفع مشکلات و گره ها از زندگی مردم است. بسیجی دارای روحیه ابتکار، خلاقیت، نوآوری و برخوردار از روحیه "ما می توانیم" برای پیشرفت امور جامعه است.
رئیس قوه قضاییه گفت: دانشجو چهره ای دوستدار و طالب دانش با روحیه دانش افزایی و معرفت افزایی برای خود و جامعه است. دانشجو حقیقت یاب است و اهل تحقیق و پژوهش برای ارتقاء جامعه و به کار بردن علم در جهت پیشرفت جامعه است.
وی تصریح کرد: عجین شدن دو خصلت بسیجی و دانشجو بودن با یکدیگر، دانشجوی بسیجی را دارای یک جایگاه والا می کند که این جایگاه ایجاب می کند جامعه و نیاز جامعه را خوب بشناسد و خود را برای رفع نیازهای جامعه آماده کند. به راستی سیاسی بودن برای دانشجو همین معنا را دارد؛ یعنی شناخت دقیق جامعه، نیازهای جامعه و آماده بودن در رفع این نیازها.
آیت الله رئیسی ادامه داد: سرداران و شهیدان انقلاب اسلامی الگوهای ما در این میدان هستند که در عرصه های مختلف، نیاز جامعه را شناخته اند و خود را برای رفع نیازها و دفاع از حریم دین، مردم و وطن و دفاع از ارزش های اسلامی آماده کرده اند و جان شیرین خود را تقدیم راه خدا نموده اند. اینان روشنفکران حقیقی جامعه هستند.
وی افزود: روشنفکر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار