دلیل انتصاب اتابک به عنوان فرماندار گچساران/فرماندار جدید کهگیلویه ؛فرماندار باید در جریان عزل و نصب ها باشد

لوگوی تابناک کهکیلویه و بویر احمد تابناک کهکیلویه و بویر احمد . پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۷:۲۲
مراسم تکریم و معارفه فرمانداران سابق و جدید شهرستان کهگیلویه با حضور حجت الاسلام وحدانی فر امام جمعه شهر دهدشت، احد جمالی معاون سیاسی و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

امروز پنج شنبه با حضور احد جمالی معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد مراسم تکریم و معارفه فرمانداران سابق و جدید شهرستان کهگیلویه برگزار شد. که در این مراسم دارا کریمی نژاد به عنوان فرماندار جدید شهرستان کهگیلویه معرفی و از خدمات علیرضا اتابک فرماندار سابق قدردانی شد.
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، در این مراسم احد جمالی معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از عملکرد علیرضا اتابک فرماندار سابق کهگیلویه قدردانی کرد و اظهار داشت: آقای کریمی نژاد از مدیران خوب استان و فرزند کهگیلویه بزرگ می باشد که امید رود او بر اساس قانون و سیاست های دولت و نظام اسلامی ایران برنامه های شهرستان و استان را پیش ببرد.
انتخابات حساس گچساران به مدیریت اتابک نیاز داشت
 جمالی عقلانیت را اصل اساسی در پیشبرد امور خواند و در تبیین محور قرار دان عقلانیت با اشاره به روایتی از امام موسی کاظم (ع) گفت: امام به یکی از شاگردان شاخص فرمود «اگر دُرّی در دست داشتی و همه مردم گفتند گردو است باور نکن اگر گردویی در دست داشتی همه مردم گفتند دُرّ است باز باور نکن.»
 معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: به عنوان یک انسان به عنوان مدیر وظیفه داریم بر محور عقل حرکت کنیم.
 جمالی با اشاره به اینکه جماعت قابل توجهی بر مبنای احساس حرکت می کنند مشکل هم ایجاد می کنند، افزود: افراط و تفریط های در جامعه از شاخص های اصلی این قضیه هستند.
 وی در خصوص انتصابات اخیر در استان انتخابات را شاه بیت وزارت کشور دانست و تصریح کرد: آخر دوران دولت تدبیر و امید است خرداد ماه 1400 دو انتخابات کلی (ریاست جمهوری و شوراها) در سطح کشور و دو انتخابات ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار