سنندج - ایرنا - قسمت جدید (۲) مجموعه نمایشی طنز مانگ و ئه ستیره به عنوان نخستین فیلم کُردی هم در سایت معتبر فیلم و سریال ایران (فیلیمو) و شبکه نمایش خانگی قرار گرفت.

نخستین مجموعه نمایشی طنز مانگ و ئه ستیره (ماه و ستاره) از کردستان به کارگردانی و تهیه کنندگی فریاد مجیدی آبادی از اوایل اسفند سال گذشته در شبکه نمایش خانگی عرضه شده و دومین قسمت این مجموعه هم به تازگی وارد شبکه نمایش خانگی شد، مخاطبان علاوه بر خرید dvd آن از فروشگاه های معتبر استان های کُردنشین، می توانند به صورت اینترنتی از طریق سایت فیلیمو نیز آن را تهیه و تماشا کنند.
تهیه کننده و کارگردان مجموعه مانگ و ئه ستیره روز دوشنبه در نشستی با خبرنگاران کردستان اظهار داشت: وعده داده بودیم بخشی از درآمد حاصل از فروش قسمت نخست این مجموعه را به انجمن حمایت از بیماران ام اس و خرید مانتو و شلوار برای دانش آموزان بی بضاعت کنیم.
فریاد مجیدآبادی با بیان اینکه با استقبال خوب و خرید نسخه دیجیتال قسمت نخست این مجموعه توانستیم به وعده هایمان عمل کنیم، اضافه کرد: عوامل این مجموعه تصمیم گرفتند بخشی از درآمد حاصل از فروش قسمت دوم این مجموعه را به کودکان نیازمند اهدا کنند.
تهیه کننده و کارگردان مجموعه مانگ و ئه ستیره یادآور شد: قسمت جدید این مجموعه به عنوان نخستین فیلم کُردی در سایت معتبر فیلیمو قرار داده شده تا علاقمندانی که به نسخه dvd آن دسترسی ندارند به صورت اینترنتی و از طریق این سایت اقدام به تهیه و مشاهده آن کنند.
مجیدآبادی گفت: یوسف اسدی، عابدین رضایی، ابراهیم مرادی، رضا پشابادی، مسعود بیگلری و خوانندگان مطرح کُرد سیوان گاگلی و کارزان فاروق از سلیمانیه اقلیم کردستان عراق در قمست جدید این مجموعه حضور دارند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار