حرف های شما زندگی زنان و مردان جوان 20 ساله را در معرض خطر قرار می دهد.

رییس پلیس شهر هیوستون در ایالت تگزاس آمریکا در مصاحبه ای تلویزیونی انتقادات تندی را علیه نحوه مدیریت ترامپ مطرح کردو از او خواست حرف های تفرقه انگیر و تحریک آمیز نزند و دهانش را ببندد.
به گزارش عصرایران ، "آرت آسودو" رییس پلیس شهر هیوستون در ایالت تگزاس آمریکا در مصاحبه ای با "کریستین امانپور" مجری شبکه خبری "سی ان ان" آمریکا درباره انتظارات ترامپ از فرمانداران و روسای پلیس ایالات برای سرکوب جدی تظاهرات کنندگان ضدنژادپرستی گفت:" اجازه بدهید فقط به نمایندگی از روسای پلیس این کشور به رئیس جمهوری آمریکا بگویم، لطفاً اگر چیزی سازنده برای گفتن ندارید دهان خود را ببندید...چون حرف های شما زندگی زنان و مردان جوان 20 ساله را در معرض خطر قرار می دهد. مساله ما بحث تسلط (خواسته ترامپ از مقامات سیاسی وا منیتی ایالات) نیست بلکه پیروزی بر قلب ها و ذهن هاست."
این مقام پلیس در ایالت تگزاس در ادامه اظهارات کنایه آمیز خود خطاب به ترامپ، افزود: "ما نمی خواهیم مردم مهربانی ما را با ضعف اشتباه بگیرند...زمان عمل کردن مانند یک رییس جمهوری است و دوره کارآموزی (آزمون و خطا) نیست. اینجا هالیوود نیست بلکه زندگی واقعی است و زندگی های واقعی در خطر هستند.
ترامپ اخیرا در مکالمه ای تلفنی با برخی فرمانداران ایالات، آنها را احمق و بی عرضه خطاب کرده و از آنها خواسته است تظاهرات و آشوب ها را هر چه سریع تر با شدت عمل و با بهره گیری از نیروهای گارد ملی آمریکا، سرکوب کنند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری