سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از مهار اغتشاشات و نا امنی ها در یکصد شهر ایران و شناسایی هم دستان «روح الله زم» خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا ، سردار رمضان شریف در حاشیه برگزاری یادواره ۱۶۶ شهید شهرستان مرزی بندر آستارا در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: همواره دشمنان مردم ایران به دنبال فرصت هایی هستند که انتقام ناکامی ها و شکست های خود را از استقامت، پایمردی و پیشرفت ملت ما بگیرند.
وی با بیان اینکه طبیعی است که ما همیشه منتظر رفتارهای خارج از قواعد و مقررات مدنی از طرف دشمنان باشیم، ادامه داد: ما در چهل سال گذشته هم شاهد این رفتارها بودیم که از دشمنان ثابت رخ داده است.
وی با تأکید بر اینکه این دشمنان هم اکنون، قدرت و سابقه، نفوذ و تشکیلات گذشته را ندارند، افزود: پشتیبانی از اراذل و اوباش که امنیت مردم را به هم ریختند و اموال مردم و اموال عمومی را یا غارت کردند و یا به آتش کشیدند، بر هیچ کس پوشیده نیست.
نقش سلطنت طلبان و منافقین در جریانات اخیر
مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بخش دیگر سخنان خود، با بیان اینکه در این جریانات به شکل معمول جریان وابسته به سلطنت طلبان و خاندان منحوس پهلوی و منافقان نقش دارند، تصریح کرد: خاندان پهلوی همیشه به فکر انتقام و بازگشت برای چپاول بیشتر ملت هستند و آنها پول های زیادی را از کشور غارت کرده و برده اند و هر از گاهی برخی هزینه های این اراذل و اوباش را آنها تأمین می کنند که در کشور شرارت ایجاد کنند.
وی در ادامه از گروهک منافقین به عنوان دیگر همراه این اغتشاشات نام برد و گفت: مردم ایران به خوبی تاریخچه شکل گیری آنها و شرارت هایی را که انجام داده اند را می داند که 17 هزار نفر از مردم ایران را اینها برای ایجاد رعب و وحشت و اهداف خود شهید کرده اند.
وی خدمت به صدام و رژیم بعث ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار