یاسوج- فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: تامین اجتماعی در پروژه مرکز استان پای کار نیست.

به گزارش خبرنگار مهر ، شاهرخ کناری عصر پنجشنبه در نشست شهرداران و دهیاران استان با معاون عمرانی وزیر کشور، افزود: با وجود جلسات مکرر و برنامه ها، متأسفانه زمین چهار هکتاری واگذار شده برای طرح مجموعه احداثی توسط تأمین اجتماعی گود برداری شده و اقدام دیگری انجام نشده است.
کناری با بیان اینکه این پروژه، سیما و منظر شهرداری را تحت تأثیر قرار داده است، تصریح کرد: خطر بالقوه نیز در کنار این زمین گود برداری شده وجود دارد.
فرماندار بویراحمد با تاکید بر اینکه تأمین اجتماعی باید هرچه سریع تر تعیین تکلیف این طرح را داشته باشد، گفت: حتی هنگامی که شهرداری برای تخصیص این زمین برای پارکینگ اقدام کرد، با ورود واحد حقوقی تأمین اجتماعی اقدام متوقف شد، اما روند ساخت پروژه تغییری نکرد.
فرماندار بویراحمد در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه سرآبتاوه به عنوان یکی از بزرگ ترین روستاهای کشور با ۱۵۰۰۰ نفر جمعیت در کنار شهر یاسوج قرار دارد و ۶۵۰۰۰ نفر نیز در ضلع شمالی یاسوج ساکن هستند، اظهار کرد: طرح الحاق روستاها به وزارت راه و شهرسازی فرستاده شده که باید اقدامات لازم عملیاتی شود.
وی همچنین از وجود ۷۵۵ روستا در شهرستان های بویراحمد و مارگون خبر داد و گفت: ۲۰۰ روستا از این تعداد دارای دهیاری بوده که نیازمند ماشین آلات نیمه سنگین هستند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار