قلعه نویی: چهار داور را هیچوقت نمی بخشم/ چند داور قدیمی با پنج سوت، پدر یک تیم را در می آورند

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۱
سرمربی تیم سپاهان گفت: وقتی مقابل تیمی مثل فولاد این همه موقعیت را گل نکنی، حقت است که ببازی و فوتبال امروز ما را تنبیه کرد.

آفتاب نیوز :
امیر قلعه نویی در نشست خبری بعد از تساوی مقابل فولاد خوزستان اظهار کرد: اگر سکوتم را شکستم به این دلیل است که آمدم تا به مردم خوزستان به خاطر این فضای خوب تبریک بگویم. هر چه تبریک برای این بازی بگویم کم است؛ چه به خاطر فضای بیرونی، چه کیفیت فوتبال. خودم وقتی ۹۰ دقیقه تمام شد فکر کردم ۳۰ دقیقه گذشته است. به آقای قطبی به خاطر تیم خوبی که درست کرده تبریک می گویم. با بودن او در سال های نه چندان دور، فولاد قدرتمندی خواهید دید.
او افزود: بازی بسیار خوب بود و هر دو تیم می توانستند برنده شود اما در نهایت مساوی شد. فوتبال ما را امروز تنبیه کرد. جلوی تیم فولاد این همه موقعیت را گل نکنی، حقت است که ببازی. درست است که یک امتیاز گرفتیم اما خوشحال شدیم که وقتی فولاد با ما مساوی کرده، مردمش شاد هستند. این قدرت سپاهان را نشان می دهد.
قلعه نویی همچنین با بیان اینکه از بازی پرسپولیس به بعد هشت امتیاز از تیمش گرفته شده است، اضافه کرد: چهار داور را هرگز نخواهم بخشید. آقای ممبینی، ترکی، فغانی و خورشیدی. این ها خاطرات بد زندگی من هستند و روزی با فیلم و مدارک روزی این ها را خواهم گفت. ما می توانستیم در شرایط بهتری باشیم اما برخی شرایط دست من و کسان دیگری نیست. اگر امروز به نشست آمدم به این خاطر است که به مردم خوب خوزستان و عزیزانی که این ورزشگاه را درست کردند تبریک بگویم. هرچند با وضعیتی که کشور ما دارد باید ۵۰ تا از این ورزشگاه ها می داشتیم. سپاهان امسال زحمات زیادی کشید اما برخی دوستان مزد زحماتمان را خراب کردند که آن هم دست امیر قلعه نویی نیست.
سرمربی سپاهان همچنین درباره تیم داوری بازی امروز تصریح کرد: واقعاً باید به آن ها ...

[ مشاهده متن کامل قلعه نویی: چهار داور را هیچوقت نمی بخشم/ چند داور قدیمی با پنج سوت، پدر یک تیم را در می آورند آفتاب نیوز ]