شبکه نمایش تلویزیون به مدت ۷ روز فیلم های جدید و ژانر منتخب "کودک و نوجوان" پخش می کند؛ از "دزد عروسک ها" و "کلاه قرمزی و پسرخاله" به سمت "جنگ ستارگان" و آثار هریسون فورد می رود.

- اخبار فرهنگی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، شبکه نمایش تلویزیون در جدول پخش تابستانی خود و مقارن با روز درگذشت مهدی آذریزدی نویسنده و بازنویس خوب کشورمان و روز ملی ادبیات کودک و نوجوان و در ژانر منتخب این هفته به پخش "فیلم های کودک و نوجوان" می پردازد.
همچنین در بخش صحنه گران نیز فیلم های "هریسون فورد"، بازیگر ایندیا جونز را پخش می کند.
فیلم های سینمایی و تلویزیونی ایرانی:
فیلم های ایرانی شبکه نمایش از شنبه 14 تیر ماه تا سه شنبه 17 تیرماه در ساعت 13 به ترتیب: مرگ سپید، جایزه، سرزمین بارانی و انار هستند. در این باکس روز چهارشنبه 18 تیرماه از سری فیلم های قصه های مجید، فیلم "ژاکت" به مناسبت روز ملی ادبیات کودک و نوجوان در نظر گرفته شده و در ادامه هفته فیلم های سینمایی: نازلی و اشیا از آنچه در آیینه می بینید به شما نزدیکترند در ساعت 13 روزهای پنجشنبه و جمعه پخش خواهند شد.
فیلم های ویژه تابستان:
علاقه مندان به فیلم های تابستانی می توانند از شنبه 14 تا جمعه 20 تیرماه به ترتیب: بازرس کی، نیروی ویژه، فوتبال شائولین، حد نهایی، کارمند نمونه، باغبان و سرقت ازموزه را در ساعت 15 تماشا کنند.
ژانر منتخب:
برای کودکان و نوجوانان در ژانر منتخب این هفته فیلم های دزد عروسک ها، سارا کوچولو، آهوی پیشونی سفید، هوگو، خواهران غریب، فروشگاه عجیب آقای مگوریوم و کلاه قرمزی و پسرخاله آماده شده که به ترتیب از شنبه تا جمعه ساعت 19 پخش خواهند شد.
مرور آثار:
در بخش صحنه گران، شبکه نمایش به مرور آثار بازیگر با سابقه و قدیمی که او را بیشتر با نقش هان سولو در فیلم جنگ ستارگان و در عین حال نقش دکتر ایندیا جونز می شناسیم، می پردازد.
علاقه مندان ...

سرخط اخبار