درآمدزایی هیات فوتبال از خبرنگاران ورزشی قبل از آی دی کارت!

تابناک یکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰

هیات فوتبال استان بوشهر، خبرنگاران و عکاسان ورزشی را مجبور کرده برای دریافت آی دی کارت لیگ برتر، در دوره های آموزشی شرکت کنند و پول بپردازند.
به گزارش تابناک ورزشی ؛ هنوز زمان آغاز فصل نوزدهم لیگ برتر فوتبال مشخص نیست، اما حاشیه های لیگ، قبل از آغاز آن و کیلومتر ها دورتر از پایتخت، نمایان شده است. هر سال، قبل از آغاز لیگ برتر، خبرنگاران و عکاسان رسانه های ورزشی مدارک لازم را برای دریافت آی دی کارت مخصوص به سازمان لیگ ارسال می کنند. این روند برای رسانه های شهرستانی و دفاتر خبرگزاری ها در سایر استان ها به جز تهران، از مسیر هیات فوتبال هر استان صورت می گیرد. به این ترتیب، رسانه ها برای دریافت آی دی کارت لیگ برتر در شهرستان ها باید مدارک خود را به هیات فوتبال استان ارائه دهند تا بعد از تایید توسط آن هیات، به سازمان لیگ ارئه شود.
در این مسیر، رسانه ها نباید هیچ پولی پرداخت کنند و صدور کارت برای رسانه ها هزینه ای ندارد. با این حال به گزارش ایسنا ، هیات فوتبال استان بوشهر - که امسال دو تیم لیگ برتری دارد - برای صدور آی دی کارت لیگ برتر از رسانه ها خواسته که خبرنگاران و عکاسان ورزشی شان را در کلاس های آموزشی مربوطه ثبت نام کنند و تاکید کرده که بدون شرکت در این کلاس ها، آی دی کارت برای شان صادر نخواهد شد.
ماجرا از این قرار است که بنا بر اعلام روابط عمومی هیات فوتبال استان بوشهر، یک دوره آموزش خبرنویسی و عکاسی ورزشی به میزبانی این هیات، پیش از آغاز فصل نوزدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور در هتل ورزش بوشهر برگزار شد. در اطلاعات ابلاغی و همچنین اطلاع رسانی های انجام شده، حضور در این دوره ها یکی از "الزامات صدور کارت خبرنگاری و ورود ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار