دبیر شورای عالی فضای مجازی با بیان اینکه در چند روزی که اینترنت دچار اختلال و محدودیت شده رکورد ترافیک داخلی را شکستیم، گفت: مردم در مقابل برخی از خدماتی که از سوی پلت فورم ها، پیام رسان ها و موتورجست وجوهای خارجی ارائه می شد به جایگزین های داخلی مراجعه می کردند.

به گزارش ایمنا ، سیدابوالحسن فیروزآبادی اظهار کرد: ما توانستیم بسیاری از خدمات کشور را بر روی شبکه ملی، در هنگامی که اینترنت دچار اختلال و محدودیت شده بود، دایر نگاه داریم و ارائه خدمات بانکی، حمل و نقل، خدمات دولتی و سایر خدماتی که در این حوزه وجود دارد، از پایداری خوبی برخوردار بود.
پیام رسان های داخلی در زمان قطع اینترنت از استقبال بالایی برخوردار بودند
وی افزود: به هر حال نواقصی وجود دارد و اینکه پیام رسان ملی مناسبی که بتواند نیازهای پیام رسانی مردم را تامین کند دچار کمبودهایی هستیم ولی پیام رسان های منتخب و داخلی در این چند روز از استقبال بسیار بالایی برخوردار بودند.
دبیر شورای عالی فضای مجازی با بیان اینکه در این چند روز رکورد ترافیک داخلی را شکستیم، تصریح کرد: مردم در مقابل برخی از خدماتی که از سوی پلت فورم ها، پیام رسان ها و موتور جست وجوهای خارجی ارائه می شد به جایگزین های داخلی مراجعه می کردند.
منبع: ایرنا
کد خبر 397670

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار