رئیس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمان شایعات ورود جبهه ی هوای بسیار سرد به استان کرمان را رد و تاکید کرد که طبق نقشه های هواشناسی بعید است که هوای شهر کرمان حتی به منفی هشت درجه برسد. وی همچنین با اشاره به ورود سامانه ی بارشی به استان گفت که پس از پایان بارش ها، هوا رو به سردی می رود و از پنج روز دیگر سرمای هوا کاملا محسوس و همانند هفته ی قبل ماندگار خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ حمیده حبیبی با اشاره به برخی شایعات در خصوص ورود جبهه ی بسیار سرد و بی سابقه به استان کرمان گفت: «از روز جمعه (چهارم بهمن ماه) به بعد مقداری دمای هوای استان کرمان کاهش پیدا می کند اما سرمای آن زیاد نیست».
وی با بیان این که طبق نقشه های هواشناسی بعید است که هوای شهر کرمان حتی به منفی هشت درجه نیز برسد، بیان کرد: «دمای شهر کرمان همانند هفته ی گذشته خواهد بود و سرمایی که اعلام شده برای شمال غرب کشور پیش بینی شده و سرمای شدید برای استان کرمان نخواهیم داشت».
رئیس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمان اضافه کرد: «اواخر وقت امروز (دوم بهمن ماه) بارندگی ها از سمت غرب استان آغاز و بارش ها تا صبح جمعه در سطح استان ادامه خواهد داشت، ضمن آن که بیشترین بارش ها در جنوب استان خواهد بود و در ارتفاعات بارش برف نیز دور از انتظار نیست».
وی با بیان این که در این هفته برای بیشتر مناطق استان وزش تند بادهای لحظه ای را پیش بینی می کنیم، گفت: «بیشترین وزش باد در غرب و مرکز استان خواهد بود».
حبیبی با اشاره به این که این سامانه ی بارشی، برف برای شهر کرمان به ارمغان نخواهد آورد، ادامه داد: «پس از پایان بارش ها، هوا رو به سردی می رود و از پنج روز دیگر سرمای هوا کاملا محسوس و همانند هفته ی قبل ماندگار خواهد بود». /

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار