کولاک آزادراه‌های زنجان را فرا گرفت

لوگوی تین نیوز تین نیوز . پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۹:۵۰

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: هم اکنون بارش برف و کولاک آزادراه های زنجان - قزوین، زنجان - تبریز و سایر جاده های این استان را فراگرفته است.
به گزارش تین نیوز، عبدالحسین علی اکبری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در آزادراه ها و جاده های ترانزیت زنجان، خرم دره – ابهر و زنجان – میانه، زنجان - بیجار، خدابنده - همدان، سلطانیه به خدابنده بارش برف همراه با کولاک جریان دارد.
به گفته وی، بارش برف و کولاک نیز در گردنه های خانچایی، بادامستان، آق گدیگ و ذاکر در جاده های زنجان - طارم، زنجان – تهم – چورزق، گردنه های چایلو و قلی کندی در جاده زنجان – دندی و مسیر ارتباطی دندی به تخت سلیمان، خدابنده - ابهر جریان دارد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان با تاکید بر اینکه  هموطنان از سفرهای غیرضروری به خصوص در مناطق کوهستانی خودداری کنند، گفت: رانندگان در صورت سفر، خودروهای خود را به تجهیزات زمستانی، به ویژه چراغ های مه شکن و وسایل گرمایشی مجهز کرده و بدون این تجهیزات اقدام به تردد نکنند.
علی اکبری، از همه رانندگان عبوری از مسیرهای ارتباطی استان زنجان خواست، از سبقت و سرعت غیرمجاز، انحراف به چپ و عجله در ادامه مسیر پرهیز کنند.
وی یادآوری کرد: ۵۰ اکیپ راهداری در ۳۲ گردنه کوهستانی و صعب العبور و مجتمع های بین راهی این استان به طور شبانه روزی برای مسافران و رانندگان عبوری از مسیرهای ارتباطی استان خدمات ارائه می دهند.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: رانندگانی که قصد تردد دارند برای اطلاع از وضعیت جاده های این استان و کشور با سامانه ۱۴۱، سایت www.۱۴۱.ir  و یا با نرم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار