مسئول سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال خوزستان گفت: در این نمایشگاه، محتوای تولید شده توسط ایده پردازان، محققان و پژوهشگران که در حوزه رسانه های دیجیتال فعالیت دارند، ارائه شده است.

«سید شاکر موسوی» در حاشیه سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال خوزستان ، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در اهواز اظهار کرد: سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال به مساحت ۲ هزار مترمربع همزمان با جشنواره جایزه فیروزه و چهاردهمین نمایشگاه کتاب خوزستان در حال برگزاری است .
مسئول نمایشگاه رسانه های دیجیتال خوزستان با اشاره به استقبال کم نظیر مردم از این نمایشگاه افزود: در کنار نمایشگاه رسانه های دیجیتال، جشنواره جایزه فیروزه با محتوای ارائه کالای فرهنگی ایرانی برای اولین بار به صورت جایزه ای و رقابتی برگزار شده است .
وی با بیان اینکه تعداد شرکت کنندگان در جشنواره جایزه فیروزه بیش از ۳۰۰ نفر بوده که محصولات آنها داوری شد و از این تعداد، ۵۰ اثر برگزیده و در معرض دید عموم قرار گرفت اضافه کرد: شرکت کنندگان علاوه بر محصولی که برای رقابت ارائه دادند، دیگر محصولات خود را نیز در معرض دید عموم گذاشتند .
موسوی با اشاره به اینکه در نمایشگاه رسانه های دیجیتال ۳۷ غرفه و در جشنواره جایزه فیروزه 48 غرفه فعالیت دارند تصریح کرد: محصولات ارائه شده در این نمایشگاه، صنایع دستی و ایده های خلاقانه شرکت کنندگان است .
وی با بیان اینکه 10 غرفه از نمایشگاه رسانه های دیجیتال به استان های دیگر اختصاص دارد عنوان کرد: در نمایشگاه رسانه های دیجیتال محتوای تولید شده توسط ایده پردازان، محققان و پژوهشگران فعال در حوزه رسانه های دیجیتال، ارائه شده است .
مسئول نمایشگاه رسانه های دیجیتال خوزستان مونشن گرافی، تولید محتوا، اپلیکیشن، کسب و کار های اینترنتی و نوپا، مشاوره در حوزه فضای مجازی، مباحث کودکان و خانواده را از جمله محصولات ارائه شده در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار