گروه استان ها- رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) کرج با بیان اینکه معوقات پرسنل این بیمارستان پرداخت می شود، گفت: حدود ۲۰ روز است که هزینه درمان در این بیمارستان با تعرفه خصوص انجام می شود.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، مهدی خسروی در نشستی که بعد از ظهر امروز با خبرنگاران در محل این بیمارستان برگزار شد، اظهار داشت: اواخر آبان ماه سال گذشته بیمارستان امام خمینی(ره) طی مزایدی به ما واگذار شد.
وی با بیان اینکه بالغ بر 315 نفر پرسنل در مجموعه مشغول به کار بودند و بیمارستان با تعرفه نیمه دولتی فعالیت می کرد، افزود: زمانی که بیمارستان را تحویل گرفتیم باتوجه به اینکه بخش خصوصی خریداری کرده بود باید تعرفه آن تغییر پیدا می کرد که این مهم محقق نشد.
4 دستگاه سی تی اسکن پیشرفته برای بیمارستان های خراسان جنوبی تأمین شد
افزایش تعداد تخت های بستری بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان ساسان
پر شدن واحدهای مراقبت ویژه در 51 بیمارستان فلوریدا آمریک
رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) کرج، بیان کرد: علیرغم اینکه در درون سیستم پذیرش مریض نداشتیم اما بدون تعدیل نیرو همکاری را با افراد ادامه دادیم و اگر کسی این مجموعه را ترک کرده طبق خواسته خود رفته است.
خسروی با اشاره به اینکه پرسنل مجموعه ای که هیچ گونه فعالیتی نداشته است بالغ بر 10 هزار ساعت اضافه کاری دارد، عنوان کرد: این بیمارستان تنها با 60 پرسنل رسمی قرارداد دارد و مابقی را می توانستیم اخراج کنم اما این کار صورت نگرفت.
وی با بیان اینکه ادامه همکاری با تمامی پرسنل به این دلیل بود که انتظار می رفت فعالیت های بیمارستان خیلی زود آغاز شود، تصریح کرد: قریب به 10 ماه است که جنگیدیم تا توانستیم تعرفه خصوصی را برای این بیمارستان بگیریم که در روند کسب این تعرفه با بسیاری عدم همکاری روبرو بودیم.
رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) کرج با عنوان اینکه این مجموعه ...

سرخط اخبار