فراخوان هفتمین جشنواره بین المللی عکس خیام تا 29 مهرماه 98 تمدید شد.
به گزارش روابط عمومی دفتر فیاپ در ایران، با توجه به درخواست شرکت کنندگانی که به دلیل اختلال در شبکه اینترنت در آخرین ساعات روز گذشته، موفق به ارسال آثار نشده بودند و همچنین به دلیل اضافه شدن جوایز ویژه تهران، شورای سیاست گذاری جشنواره تصمیم به تمدید مهلت جشنواره تا 29 مهر 98 گرفت.
بر این اساس، متقاضیانی که موفق به ارسال آثار خود نشده اند، می توانند در جشنواره ثبت نام کنند. همچنین عکاسانی که پیش از این آثارشان را ارسال کرده اند می توانند تا 29 مهرماه 98 عکس های خود را تغییر دهند.
هفتمین دوره جشنواره بین المللی عکس خیام در 6 بخش با موضوع آزاد تک رنگ، موضوع آزاد رنگی، موضوع شهر، موضوع خلاقه، موضوع گردشگری و موضوع مردم برگزار می شود.
همچنین با حمایت اسپانسرهای جشنواره، جوایز ویژه ای در 3 بخش به بهترین عکس ها اهدا می شود.
1-جایزه ویژه تهران: از بین بهترین عکس های با موضوع شهر تهران، خیابان خیام تهران و یا مجسمه خیام (ساخته استاد ابوالحسن صدیقی در پارک لاله تهران)
2-جایزه بهترین عکس هوایی
3-جایزه بهترین عکس نجوم
برای کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه متن کامل فراخوان، می توان به آدرس پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانی www.Khayyam.Photo مراجعه کرد.
در هفتمین دوره جشنواره، در مجموع ۱۶۰۰ دلار جایزه نقدی به همراه نشان های، فیاپ، PSA، خیام و کمال الملک به برگزیدگان اهدا خواهد شد. همچنین همانند دوره های پیشین، کتاب نفیس جشنواره برای تمامی شرکت کنندگان ارسال خواهد شد. حتی شرکت کنندگانی که آثارشان در جشنواره پذیرفته نشده نیز کتاب را دریافت خواهند کرد.
هفتمین جشنواره بین ...

سرخط اخبار