0
در این چند وقت زیاد در مورد بازی تازه هیدئو کوجیما برایتان گفتیم. اول کمی در مورد شروع داستان Death Stranding صحبت کردیم، بعد به سراغ مفاهیم گنجانده شده در آن رفتیم و در آخر با بررسی بازی سعی کردیم برایتان توضیح دهیم که چرا Death Stranding اثری کاملا سلیقه ای است و آیا ارزش تجربه دارد یا نه. با این حال، این مقاله نه یک یادداشت در مورد داستان Death Stranding است و نه مقاله ای که ویژگی های مختلف آن را شرح دهند.
بلکه در این مقاله می خواهیم داستان بازی را به طور کامل بشکافیم و از ابتدا تا انتهای آن را مختصر و مفید برایتان تعریف کنیم. فقط به این نکته توجه داشته باشید که در این مقاله داستان Death Stranding به صورت کامل فاش می شود و اگر بازی توسعه یافته توسط کوجیما پروداکشنز را هنوز بازی نکردید یا قصد بازی کردن آن را دارید، بهتر است همین حالا این صفحه را بوکمارک کنید و بعدا به سراغش بیایید. در کنار توجه به این موضوع، حتما ویدیوی بدون اسپویل زیر را تماشا کنید تا اصطلاحات به کار رفته در متن برایتان گنگ نباشد.
آخرین مرحله آخرالزمان
داستان Death Stranding در اصل در مورد آخرالزمانی است که نه زامبی ها و موجودات فضایی سبب ساز آن شده اند و نه جنگ های بزرگ و انفجارهای اتمی. بلکه در دنیا چیزی به اسم Death Stranding اتفاق افتاده. داستان Death Stranding با اولین انفجار بزرگی که بازمانده ها از آن با نام وید اوت یاد می کنند شروع شد. با وید اوت اول تقریبا همه چیز از بین رفت. ظاهر زمین تغییر کرد، باران تبدیل به تایم فالی شد که قطراتش گذر زمان را سریع تر می کرد، رنگین کمان آن معنای زیبای خود را از دست داد و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار