قهرمانی با این تیم عجین شده است

اعتماد آنلاین یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۶

اعتمادآنلاین| محسن خلیلی اظهار داشت: خدا را شکر با وجود فشار و سختی کار، تیم شرایط خوبی دارد و نتایج خوب، هواداران را خوشحال کرده است. پیروزی برابر سایپا را نیز به همه پرسپولیسی ها، به ویژه هواداران تبریک می گویم. همانطور که قبل از این هم گفته ام و آقای برانکو پس از بازی تاکید داشتند، واقعا فرصتی برای خوشحالی کردن نداریم. خوشحالی ما همان بود که دیروز شنبه با هواداران در ورزشگاه انجام دادیم و از همان لحظه همه به فکر بازی بعدی بودیم.
مدیر تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: بچه ها واقعا فشار زیادی به خودشان می آورند و پیراهن پرسپولیس و هواداران است که این انگیزه را ایجاد کرده است. چهار پیروزی در چهار بازی انجام شده از شروع سال 98 دلچسب و امیدوار کننده بود. شرایط ما در لیگ قهرمانان احیاء شد تا بخشی از اثر اشتباهات داوری جبران شود و در لیگ برتر هم شرایط خوبی پیدا کرده ایم اما این 5 امتیاز اختلاف را هم اصلا حاشیه امنیت نمی دانیم.
خلیلی تصریح کرد: بازیکنان به خوبی به این مساله آگاه هستند و آقای ایوانکوویچ هم وضعیت را با دقت تشریح کرده است. ما واقعا باور داریم تا قبل از نهایی شدن قهرمانی، هیچ حاشیه امنیتی نیست. همچنین تلاش می شود انرژی، توان و صلابت تیم برای تمام بازی ها حفظ شود. در این شرایط حمایت هواداران به دور از هر شعار و تعارفی واقعا اهمیت دارد.
خلیلی درباره اینکه در ادامه مسابقات، فشار و نزدیکی بازی ها و سفرها برای پرسپولیس بیشتر هم خواهد شد، اضافه کرد: در این فشردگی و تعدد بازی ها و سفرها، به یک جاهایی می رسیم که نگاه به هواداران و تشویق ها و حمایت آنها، تیم را بیشتر از زمان های عادی آماده مبارزه و مسابقه و تلاش می کند. ...