دستگیری سرشبکه کانال ضد انقلاب کار خدا بود

واکنش علم الهدی به دستگیری مدیر آمدنیوز

فرارو جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۵
دو حادثه به وجود آمد که نشان می دهد همه کاره خدا است گرچه به واسطه بندگان خالص خدا انجام می شود. یکی اقتدار عظیم سپاه پاسداران و اطلاعات سپاه پاسداران است که سرشبکه اخبار ضد انقلاب را دستگیر کردند. بحث دستگیری یک نفر نیست. این خیلی مهم نیست که یک سرسپرده را دستگیر کردند بلکه مهم این است که با همه حفاظتی که داشت و تمام جریان رسانه ای ضد انقلاب به این کیفیت ایجاد می کردند و توسط اطلاعات فرانسه حفاظت می شد، اما عزیزان ما بر آنان مسلط شدند. این کار خداست.

امام جمعه مشهد گفت: مقام معظم رهبری فرمودند: اربعین امسال نشانه اراده الهی بر نصرت اسلامی است یعنی این مردمی که رفتند خودشان نرفتند و این ها را خدا برد. اینطور نبود که جمعیت میلیونی در جاده کربلا راه افتند و این کار خداست و این یعنی خدا خواسته اسلام توسعه یابد و دین جهانی شود.
به گزارش ایلنا، حجت الاسلام سید احمد علم الهدی ظهر امروز در خطبه سیاسی نماز جمعه مشهد، ضمن تسلیت به مناسبت ایام اربعین حسینی (ع) گفت: راهپیمایی اربعین در این ایام یک جریان شگفت جهانی است و دنیا را متعجب کرده است. این راهپیمایی در حقیقت یک تجلی کامل و قاطع از جریان ظهور امام زمان و فرا رسیدن ظهور آن حضرت است. این شعار نیست و مدرک دارد و مستند عرض می کنیم.
نماینده، ولی فقیه در خراسان رضوی تصریح کرد: حدود هزار و صد سال گذشته حضرت نامه ای به شیخ مفید نوشتند و وجود حضرت بقی الله خودشان نکاتی بیان داشتند. اولا امام برای شیعه دعا کردند و از خداوند توفیقشان را در اطاعت پروردگار خواستند و گفتند اگر این ها بر اجتماعی از دل ها متفق شوند که به تنها به معنای ادعای وحدت نیست بلکه دل هایشان به هم وصل شود دیدار آن ها به ما شتاب می گیرد. حضرت آن عهد را ولایت دانستند. فرمودند: این ها اگر ارتباط قلبی با محوریت ولایت داشته باشند برکت دیدار ما از آن ها متاخر نمی شود و شتاب می گیرد که ما را ببینند.
امام جمعه مشهد خاطرنشان کرد: در راهپیمایی اربعین این اجتماع کاملا ملموس است. این جمعیت چند میلیونی در یک مسیر اجتماع کردند و دل ها هم به هم وصل است و در این دل ها فقط حسین (ع) است. محوریت سیدالشهدا در دل این جمعیت بیست میلیونی است و امام زمان (عج) این را می خواهند. می فرمایند ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار