ارتباط استعفای استراماچونی با ماجرای اتوبوس بازی دوستانه تا پیکانشهر

تابناک چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۴

باشگاه استقلال خیلی خودجوش بهانه های لازم را به استراماچونی داد تا حالا در آستانه لیگ برتر آن ها را در منگنه بگذارد. این باشگاه حالا راهی ندارد جز این که به خواسته های مرد ایتالیایی تن دهد.
به گزارش تابناک ورزشی، خبر استعفای استراماچونی بدجور لرزه به جان مدیران انداخت؛ به شکلی که فتحی دوشنبه ظهر سریعاً شیراز را ترک کرد تا به تهران بازگردد و مشکلات را رفع کند. البته او خیلی دیر به فکر افتاد. استراماچونی مدتی است گلایه دارد و می گوید به این شکل نمی شود موفق شد. فتحی هم هر بار از این گفته که ان شا ءالله مشکلات حل می شود.
استراماچونی هم بعد از دیپورت شدن میلیچ بهانه لازم را به دست آورد تا حتی مدیربرنامه های معروف خود یعنی پاستورلا را به تهران بکشد که «بیا تکلیفم را روشن کن!» همین دیروز سایت توتو مرکاتو اعلام کرد احتمال فسخ قرارداد استراماچونی بیشتر از ماندنش است. نزدیکان او البته می گویند هدف اصلی و نهایی آندره آ وارد کردن یک شوک جدی نسبت به بی تفاوتی است و در نهایت دوباره در استقلال می ماند.
مگر استقلال تیم محلی است؟
استراماچونی روز دوشنبه حتی می خواست مانع برگزاری بازی دوستانه استقلال و پیکان شود. این اتفاق زمانی افتاد که او فهمید بازیکنان تیم قصد دارند با ماشین شخصی به پیکانشهر بروند. راوی ماجرا می گوید استراماچونی به قدری شاکی بود که می گفت: «مگر استقلال تیم محلی است؟ ماشین بگیرند همه تیم با هم برای بازی بروند. من تا به حال چنین چیزی ندیده ام. بازیکن باید از چند ساعت قبل بیاید. من چنین چیزی را فقط در ایران دیده ام.»
نزدیکان استراماچونی در لحظاتی که او گلایه داشت می خواستند با جمله کلیشه ای و معروف «اینجا ایران است» او ...

سرخط اخبار