تهران (پانا) –- مسعود خاکباز، نویسنده مجموعه انیمیشنی «کاپی دوست زمین» از نگارش این پروژه و پرداخت آن به آموزش مدیریت پسماندها به کودکان والدین آن ها گفت.
مسعود خاکباز نویسنده مجموعه انیمیشنی «کاپی دوست زمین» که پیرامون حفاظت از محیط زیست و مدیریت پسماندها ساخته شده است، در گفت و گو با پانا درباره طرح اولیه این انیمیشن و دلیل پیوستن خود به این گروه گفت:
من زمانی به گروه اضافه شدم که ایده این انیمیشن شکل گرفته بود و از لحظه ای به پروژه پیوستم که نگارش آن باید آغاز می شد. دلیل اصلی پیوستن من به این پروژه این بود که دغدغه محیط زیست و تفکیک پسماندها را دارم و زمانی که پیشنهاد این پروژه داده شد، خیلی استقبال کردم و دوست داشتم در آن حضور داشته باشم.
وی با اشاره به اینکه این انیمیشن برای همه گروه های سنی ساخته شده است، توضیح داد: تمام تلاشمان این بود که این انیمیشن برای تمام اقشار جامعه با هر طرز فکری ساخته شود.
او اضافه کرد: سعی کردیم انیمیشنی بسازیم که هم بچه ها لذت ببرند و هم بزرگسالان. البته به طور اتوماتیک انیمیشن برای بچه ها جذاب است و بیشتر آن ها در انیمیشن ها، محو فضاسازی و رنگ و لعاب کار می شوند تا موضوع، اما امیدوارم بزرگترها را هم بشود جذب این انیمیشن کرد.
وی با اشاره به اینکه فضای مجازی کار را برای جذب مخاطب بزرگ سال سخت کرده است، توضیح داد: فضای مجازی با ساخت بعضی انیمیشن ها که اخلاقی هم نیستند، سطح سلیقه مخاطبان را پایین آورده، ولی ما سعی کردیم کاری شریف، با اخلاق و درست بسازیم و امیدوارم بتوانیم گروه سنی بزرگسالان و والدین را هم جذب کنیم.
خاکباز در پاسخ به این سوال که هدف از ساخت این انیمیشن چه بوده و تمرکز ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار