ادامه سریال بیانیه های تیم های لیگ برتری علیه داوری

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۰
باشگاه پدیده شهرخودرو در واکنش به اتفاقاتی که در تبریز و در دیدار با تراکتورسازی رخ داد، بیانیه ای صادر کرد.

آفتاب نیوز :
به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده، این باشگاه در واکنش به اتفاقات هفته های اخیر، به ویژه آنچه در تبریز رخ داد، بیانیه ای صادر کرد که به شرح زیر است:
به نام خدا
هیچگاه نخواسته ایم با هوچی گری و جنجال سازی بی مورد، نسبت به اتفاقاتی که در لیگ برتر رخ می دهد، موضع گیری کنیم. هواداران پدیده می دانند که این تیم به عنوان تنها نماینده شرق کشور در لیگ برتر، جز امام مهربانی ها و هواداران خونگرم خود، هیچ ندارد.
از اتفاقات و نا برابری هایی که در نیم فصل اول از سوی سازمان لیگ و برخی داوران برایمان رقم زدند تا نتوانیم در بین تیم های بالا جدول باشیم که اتفاقاً تیرشان به سنگ خورد دیگر نمی خواهیم بگوییم که خود داستان مفصلی است.
اما در نیم فصل دوم بازهم متأسفانه اتفاقاتی به صورت سریالی و مستمر در حال وقوع است که مطمئن شده ایم، افرادی هستند که نمی خواهند پدیده موفق باشد. چطور ممکن است در ۴ هفته، ۲ گل صحیح ما مقابل پیکان و صنعت نفت با تصمیم اشتباه تیم داوری بسوزد و امتیازاتی که می توانستیم بگیریم را از چنگمان بیرون آوردند؟ چطور ممکن است اتفاقات تبریز در مقابل دیدگان تیم داوری ۶ نفره رقم بخورد و جز سکوت و عدم شجاعت داوران، هیچ نبینیم؟
صحنه منجر به گل تراکتورسازی را هزار بار نگاه می کنیم، در مقابل چشمان داور خط دروازه، مهاجم تراکتورسازی خطا می کند اما گل تأیید می شود تا یکی از جدی ترین رقبای ما برای قهرمانی و کسب سهمیه، سه امتیاز از این دیدار کسب کند. کاش داور کنار خط توضیح دهد در آن لحظه در چه فکری کرد که چنین صحنه ای را دید و هیچ نگفت؟
بازیکن تراکتورسازی با مشت، اکبر صادقی را می زند، اما هیچ واکنشی نه از سوی داور ...

[ مشاهده متن کامل ادامه سریال بیانیه های تیم های لیگ برتری علیه داوری آفتاب نیوز ]