معاونت سیمای رسانه ملی اسامی فیلم های سینمایی، تلویزیونی و پویانمایی روز های پنجشنبه و جمعه (۸ و ۹ آبان) را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار حوزه رادیو و تلویزیون گروه علمی فرهنگی و هنری خبرگزاری صدا و سیما ، اسامی و زمان پخش این فیلم ها به همراه خلاصه ای از داستان آن ها به این شرح است:
 شبکه یک سیما 
فیلم سینمایی «مدرک جرم» به کارگردانی «منوچهر حقانی پرست»، پنجشنبه ۸ آبان ساعت ۲۳ از شبکه یک سیما پخش می شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: پیش از انقلاب هنگام بازدید نخست وزیر از شهرداری، عده ای از کارمندان با وی عکس یادگاری انداخته اند. پس از انقلاب عده ای زمین خوار و دلال، که به عکس مزبور دست یافته اند یکی از کارمندان به نام نعمت خادم زاده را تهدید می کنند تا در معامله غیرقانونی زمین به آنان کمک کند و گرنه آنان عکس را در اختیار هیئت پاکسازی قرار خواهند داد. خادم زاده، که لحظه به لحظه اخبار اعدام منسوبان رژیم گذشته را از رادیو و گوشه و کنار دنبال می کند مدتی پنهان می شود تا سرانجام به پیشنهاد همسرش با نوشتن نامه ای به دادستانی ماجرا را شرح می دهد. اما ...
ماشاءالله افراشته، زنده یاد مرتضی احمدی، معصومه تقی پور، عنایت بخشی و زنده یاد حمیده خیرآبادی در فیلم سینمایی «مدرک جرم» هنرنمایی کرده اند.
فیلم سینمایی «حالا چه شود» به کارگردانی «محمد جعفری هرندی»، جمعه ۹ آبان ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما روی آنتن می رود.
در این فیلم در کنار یک هتل بزرگ خانه ای قدیمی مثل یک وصله ناجور قرار دارد. مالکی درصدد خریدن خانه برمی آید، اما پیرزن صاحب خانه، راضی به فروش آن نیست. مالکی به طریقی با فرزندان پیرزن رابطه برقرار می کند تا بلکه موفق به خرید خانه شود. اما.
زنده یاد جمشید مشایخی، زنده یاد شهلا ریاحی، زنده یاد مرتضی احمدی، حسن رضایی و ثریا حکمت در فیلم سینمایی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار