مسعود نوابی، کارگردان «دردسر والدین» از این سریال و تجربه کار با مدیری می گوید. مسعود نوابی، کارگردان «دردسر والدین» از این سریال و تجربه کار با مدیری می گوید.

کارگردان « دردسر والدین » سابقه ساخت سریال هایی نظیر «بازگشت به خانه»، «تلاش»، «گمشده»، «صدایم کن»، «مسافر زمان» و «آهوی ماه نهم» را در کارنامه دارد. مسعود نوابی در سینما هم ساخت فیلم در ژانر های درام و کمدی را تجربه کرده است. در میان آ ثار او شاید بتوان همین دردسر والدین را سریالی دانست که بیشتر دیده شد و استاندارد هایی را هم برای جلب نظر منتقدان در آن سال ها داشت. نوابی فارغ التحصیل رشته کارگردانی است و با وجود تجربه های موفقی که داشته، چند سالی است در سینما و تلویزیون کم کار شده. با او درباره دردسر والدین گپ زدیم.
این روز ها سریال دردسر والدین از شبکه آی فیلم پخش می شود؛ سریالی که برای بسیاری خاطره انگیز است. چه شد که سراغ ساخت آن رفتید؟
مثل هر کارگردان حرفه ای دیگر همواره به من پیشنهاد کاری می شود و من از میان پیشنهادها، کار مورد علاقه ام را انتخاب کرده سپس ارزیابی می کنم چقدر سریال یا فیلم پیشنهادی جای کار دارد و در صورت ساخت می تواند کار مناسب و استانداردی بشود. موقعی که بیژن امکانیان ساخت دردسر والدین را به من پیشنهاد داد، به دفتر ایشان رفتم و بعد از خواندن فیلمنامه که به صورت مشترک توسط فریدون فرهودی، حسین مثقالی و احمد خداکرم نوشته شده بود، متوجه شدم با فیلمنامه کامل و یکدستی روبه رو هستم به گونه ای که احتیاجی به کم یا اضافه کردن یک واو هم ندارد. البته این موقعیت کمتر پیش می آید که فیلمساز با چنین فیلمنامه کامل و یکدستی مواجه شود.
به خاطر حس نوستالژیک هم که شده بسیاری مایلند همچنان سریال را دنبال کنند.
طبق آمار ها دردسر والدین در همان زمان پخش هم بالای ۸۰ درصد مخاطب داشت و این میزان استقبال برای کمتر سریالی به ...

عناوین مهم خبری