جواد نکونام سرمربی تیم فولاد می گوید «اهل ریاکاری و سیاه بازی» نیست و در هر تیمی که باشد برای موفقیت آن تیم تمام تلاش خود را به کار می گیرد.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
دو تیماستقلالو فولاد در هفته دوم لیگ برتر بیستم در اهواز برابر هم صف آرایی کردند که آن دیدار با برتری تیم خوزستانی به پایان رسید. پس از دیدار، اتفاقاتی رخ داد و حاشیه هایی به وجود آمد که انتشار فیلم آن اتفاقات و شنیده شدن برخی الفاظ زشت از سوی سرمربی استقلال به آنها دامن زد. از آن روز تاکنون درباره اتفاقات اهوار حرف هایی زده شده و واکنش هایی در پی داشته است اما اینک،جواد نکونامدرباره حاشیه های آن بازی لب به سخن گشوده است.
جواد نکونام درباره اتفاقات دیدار تیمش برابراستقلالگفت:
من از یک هفته پیش از بازی با استقلال و پس از بازی سکوت کردم. نخواستم احترام ها بیش از این خدشه دار شود. آنها مدعی شدند که نیمکت تیم ما در بازی با استقلال شلوغ کاری کرد اما من سکوت کردم در حالی که این ادعا اصلا واقعیت نداشت.
او ادامه داد:
اگر این ادعاهایی که مطرح کردند درست بود قطعاً مربیانم مثل صحنه اخراج کعبی توسط داور بازی اخراج می شدند. حتی بعد از بازی به سمت آقایان مظلومی و مرفاوی رفتم و به آنها خسته نباشید گفتم. تمام این ادعاهایی که درباره نیمکت ما مطرح کردند خودشان سال قبل انجام دادند اما من بعد از بازی به کسی فحاشی و توهین نکردم.
او با بیان اینکه “نیمکت ما بر خلاف بسیاری از تیم ها سر و صدا نداشته است” گفت:
ما بر قدرت فنی خودمان استواریم و در این حیطه هر کاری می کنیم تا تیم مان موفق شود اما هیچ وقت از چارچوب اخلاق و حرفه ای گری خارج نمی شویم. در فوتبال ایران سر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار