مدیرعامل سازمان توسعه و عمران عون بن علی شهرداری تبریز خبر داد:

خودکفایی مجموعه عون‌بن‌علی در تولید گل و گیاه

لوگوی برنا نیوز برنا نیوز . جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۲۱:۲۸
مدیرعامل سازمان توسعه و عمران عون بن علی از خودکفایی مجموعه عون بن علی در تولید گل و گیاه و تأمین گونه های سازگار با خاک منطقه خبر داد.

به گزار خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، شمس الله فیروزیان در بازدید و بهره برداری از سومین گلخانه مجموعه عون بن علی در حضور شهردار تبریز گفت: با کمترین قیمت و بهترین سازه احداث گلخانه جدید را توسط امور اجرایی و کارگاه امانی سازمان و بدون برون سپاری در کمترین زمان به اتمام رساندیم.
او افزود: صرفه جویی در خرید گل و گیاه از استان های دیگر و مدیریت هزینه در این خصوص یکی از خط مشی های سازمان توسعه و عمران عون بن علی است که با احداث دومین گلخانه در سال گذشته ظرفیت تولید به سه برابر افزایش پیدا کرده است. 
مدیرعامل سازمان توسعه و عمران عون بن علی اضافه کرد: علاوه بر رفع مشکل نگهداری و کاهش چشمگیر هزینه های خرید، شاهد خودکفایی در زمینه تولید گل و گیاه مورد نیاز عینالی هستیم.
او با اشاره به کاهش نیاز سازمان عون بن علی به خرید گل های بهاره اعلام کرد: با مدیریت و برنامه ریزی نیروهای متخصص واحد فضای سبز سازمان و نشاء انواع گل، سعی می کنیم تا پایان سال بخش اعظمی از نیاز سازمان به خرید گل های بهاره نظیر انواع ناز صورتی، ناز فرانسه، عقربی، نازگوشتی، همیشه بهار و لاله عباسی را با تولیدات صورت گرفته مرتفع سازیم.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار