محمود فکری در حاشیه بازی امروز استقلال با دو بازیکن تیمش به شکل جدی برخورد کرد.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
در حاشیه بازی امروز استقلال و چوکا، اتفاقات غیر متعارفی در جمع آبی پوشان رخ داد امامحمود فکریخیلی قاطعانه با این حواشی برخورد کرد.
در جریان بازی دوستانه استقلال برابر چوکای تالش که با پیروزی آبی پوشان همراه بود،محمود فکریدو بازیکن مطرح تیمش را دور زمین دواند تا همه متوجه شوند کادر فنی استقلال با کسی شوخی ندارد. به گفته شاهدان عینی، یکی از این دو بازیکنمیلاد زکی پوربود که گویا وقتی ابتدا عارف غلامی سمت چپ زمین بازی کرد و سپس با آسیب دیدگی داریوش شجاعیان، بازهم به جای او متین کریم زاده به میدان رفت،میلاد زکی پور از اینکه در تفکرات سرمربی استقلال جایی ندارد، شاکی شد و رفتاری نشان داد که مورد پسند کادر فنی نبود. محمود فکری وقتی متوجه رفتار زکی پور شد، از او خواست به جای نشستن کنار زمین، دور زمین بدود.
همچنین به گفته کسانی که از نزدیک شاهد بازی استقلال و چوکا بودند،وقتی فکری قصد تعویضفرشید باقریرا داشت، درحالی که مشغول توصیه فنی به باقری بود، فرشید که به نظر می رسید از قرار نگرفتن در ترکیب تیم اصلی استقلال ناراحت بود، پشتش را به سرمربی استقلال کرد. این رفتار فرشید باقری باعث شد فکری ابتدا از او بخواهد وقتی سرمربی با بازیکن صحبت می کند، بازیکن چشمش به سرمربی باشد.باقری در قبال تذکر فکری سعی کرد به سرمربی استقلال توضیح بدهد غیر از تایید گفته های فنی او، کاری نکرده اما لحن فرشید باقری جلوی سایر بازیکنان نیمکت نشین و افرادی که کنار زمین حضور داشتند به گونه ای بود که محمود فکری احساس کرد بازیکن می خواهد ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار