بیمارستان لاله یکی از معتبرترین بیمارستان های تهران است که چهره های بسیاری از مهرداد میناوند تا علی دایی در آن تحت مراقبت پزشکی قرار گرفته اند.

به گزارش خبرنگار ایمنا ، بیمارستان فوق تخصصی لاله با مساحت بیش از ۳۳ هزار متر و ۲۴۰ تخت قابل گسترش تا ۴۲۰ تخت در هشت طبقه تاسیس شد. این بیمارستان در منطقه شهرک غرب تهران و بر اساس استانداردهای ابلاغی وزارت بهداشت و شهرداری و سایر سازمان های ذیصلاح احداث شده است، ۲۵۰ پزشک متخصص که از اعضاء هیئت علمی دانشگاه های کشور هستند به همراه ۹۶۰ نفر کادر درمانی و اداری مجرب در ۲۹ بخش تخصصی و ۲۴ کلینیک درمانی این بیمارستان مشغول به کار هستند.
تاریخچه تاسیس بیمارستان لاله
مجوز احداث این بیمارستان در سال ۱۳۶۹ صادر و از سال ۱۳۷۰ احداث ساختمان آن آغاز شد. عملیات ساخت و تجهیز بیمارستان نزدیک ۱۴ سال به طول انجامید و در نهایت خردادماه ۱۳۸۴ بیمارستان لاله با حضور رئیس جمهور وقت افتتاح شد.
چهره هایی که در بیمارستان لاله بستری بودند
در سال ۱۳۹۰ علی دایی پس از تصادف معروفی که داشت در بیمارستان لاله بستری و تحت مراقبت قرار گرفت.
سید عبدالکریم موسوی اردبیلی از مراجع عالی قدر شیعه دوران درمانی خود را در این بیمارستان گذراند و رهبر معظم انقلاب نیز در بیمارستان لاله به ملاقات او رفتند. اول آذرماه ۱۳۹۵ موسوی اردبیلی دچار ایست قلبی شده و به کما رفت و برای بستری به بیمارستان لاله تهران منتقل شد.
حسین محب اهری ، بازیگر مطرح سینما، تئاتر و تلویزیون ایران در ساعت ۲ بامداد ۲۶ دی ماه ۱۳۹۷ بر اثر بیماری و ایست قلبی در ۶۷ سالگی در بیمارستان لاله تهران درگذشت.
مهرداد میناوند و بیمارستان لاله
این روزها بار دیگر نام بیمارستان لاله با بستری شدن مهرداد میناوند بار دیگر بر سر زبان ها افتاد است. میناوند ، ملی پوش سابق فوتبال ایران و بازیکن تیم های سپاهان و ...

سرخط اخبار