محکوم به قصاص در خوزستان با تلاش شورای حل اختلاف از چوبه دار رها شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خوزستان ، رئیس شعبه ۱۲ شورای حل اختلاف دزفول با اعلام این خبر گفت: قاتل ساکن استان کهگیلویه و بویراحمد و مقتول ساکن ماهشهر استان خوزستان بود که شورای حل اختلاف استان خوزستان برای حل مشکل از شعبه ۱۲ شورای حل اختلاف دزفول تقاضای کمک کرد.
کاظم بادی افزود: با تلاش و وساطت چهره ملی صلح آقای زعیم شیخ علی بن ناصر آل نهبان بنی ضربه نماینده سران عشایر ایران و اقوام و با پیگیری های دادستان خوزستان، رییس دادگستری خوزستان، معاون قضائی و رئیس شورا های حل اختلاف خوزستان این پرونده منجر به سازش و مقتول از چوبه دار رها شد.
وی با بیان اینکه صلح و سازش بین خانواده قاتل و اولیا در استان های خوزستان و کهگیلویه و بویر احمد منجر به رهایی زندانی محکوم به قصاص از چوبه دار شد، ادامه داد: این صلح با عفو، بخشش و گذشت کریمانه اولیای دم مرحوم ساکنان استان کهگیلویه و بویر احمد در شهرستان ماهشهر به نحو شایسته ای صورت گرفت.
بیشتر بخوانید: بخششی که گره طناب دار را باز کرد بادی اظهارداشت: تاکنون ۴۱۳ موضوع رهایی زندانیان محکوم به قصاص در کشور با وساطت چهره ملی صلح زعیم شیخ علی بن ناصر آل نبهان بنی ضبه منتهی به صلح و ختم به خیر شده است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار