حسن روحانی با تأکید بر اینکه با بیان اینکه هیچ موقع انتخابات را زیر سؤال نبرده و نخواهد برد، گفت: حضور باشکوه مردم در تشییع سردار سلیمانی نشان از ادامه راهی بود که انتخاب کرده اند.

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور عصر امروز در نشست خبری خود با رسانه های داخلی و خارجی به تبیین آخرین مواضع دولت در قبال مسائل داخلی و خارجی پرداخت.
هیچگاه با ضعف پای میز مذاکره نخواهیم رفت
باید به شرایط عادلانه بازگردند تا مذاکره امکانپذیر باشد
شهید سلیمانی دنبال امنیت در منطقه بود 
اگر آمریکا از تحریم ها دست بردارد می تواند در قالب 5+1 بیاید و مذاکره کنیم
ما انتخابات داریم و حتما انتصابات نیست
آمارهای خارجی درباره کشته شدگان حوادث آبان نادرست است
روابط بانکی آنچنانی با دنیا نداریم که در FATF مشکلی برایمان پیش بیاید
رئیس جمهور با تبریک ایام میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و تشکر از ملت ایران برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اظهار داشت: سالی که گذشت و رو به پایان آن هستیم مانند سال گذشته، سال پر ماجرایی برای مردم بزرگ ایران بود. 
شهادت ناجوانمردانه سردار سلیمانی که برای همه مردم ما یک واقعه بسیار سخت بود
روحانی گفت: از آغاز سال که با سیل در 25 استان کشور مواجه بودیم که حادثه ای بی سابقه در تاریخ ایران بود. شهادت ناجوانمردانه سردار سلیمانی که برای همه مردم ما یک واقعه بسیار سخت بود و در عین حال حضور باشکوه مردم در مراسم تشییع نشان داد مسیری که انتخاب کرده اند را ادامه خواهند داد.
وی افزود: حادثه هواپیمای اوکراینی و حادثه کرمان نیز موجب تأثر شد؛ اما در عین حال در برابر این حوادث مردم در طول سال 98 ایستادگی و مقاومت بی نظیری را در برابر فشارهای خارجی از خود بروز دادند و علیرغم اینکه بدخواهان می خواستند با شرایط غیرقابل تحمل روبرو شویم، خوشبختانه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار