در دهه فجر امسال شاهد بهره برداری از 61/5 کیلومتر مسیر بهسازی و آسفالت شده در مناطق مختلف استان خواهیم بود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد، ضمن گرامیداشت فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، توسعه راه ها را از مهمترین دستاوردهای انقلاب در مناطق مختلف کشور دانست و اظهار داشت: در دهه فجر امسال شاهد بهره برداری از 61/5 کیلومتر مسیر بهسازی و آسفالت شده در مناطق مختلف استان خواهیم بود.
به گزارش تین نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد، علی علیخانی عنوان کرد: این پروژه با اعتبار 11 میلیارد تومان در پنج شهرستان استان یزد در دست اجراست و در ایام دهه فجر آماده بهره برداری خواهد بود.
علیخانی یادآور شد: در شهرستان اردکان پنج پروژه به طول 32/5 کیلومتر با اعتبار 3 میلیارد تومان، در تفت چهار پروژه به طول 10 کیلومتر با اعتبار سه میلیارد تومان، در مهریز یک پروژه به طول دو کیلومتر با اعتبار 500 میلیون تومان، در خاتم یک پروژه به طول 12/5 کیلومتر با اعتبار 4 میلیارد و 150 میلیون تومان و در بافق یک پروژه به طول چهار کیلومتر با اعتبار 500 میلیون تومان به بهره برداری می رسد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد، خاطرنشان کرد: پروژه های مهم دیگری نیز در حوزه راهداری در دست اجراست که امیدواریم بتوانیم تا پایان سال جاری آنها را به بهره برداری برسانیم.
وی از مهم ترین این پروژه ها به طرح ساماندهی و روکش آسفالت کنارگذر تفت، ساماندهی ورودی روستاهای اسلامیه و فیض آباد در شهرستان تفت، بهره برداری از تقاطع غیرهمسطح کنارگذر یزد در بلوار مناجات و بهره برداری از تقاطع غیرهمسطح روستای فهرج همچنین بهره برداری از باند دوم محور بهاباد - پرک در شهرستان بهاباد، اشاره کرد.
علیخانی بیان کرد: یزد در مرکز ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار