بوئین میاندشت-بخشدار کرچمبو بوئین میاندشت گفت:تاکنون هیچ اقدامی در اجرای عملیات سد بطلاق به جز تبلیغ بیهوده انجام نشده است،در حالیکه این طرح آبادانی و رونق بخش کشاورزی شهرستان را در پی دارد.

به گزارش خبرنگار مهر ، محمد جواد عصاری پیش از ظهر چهارشنبه در نشستی که پیرامون مشکلات روستاهای شهرستان بوئین میاندشت با نماینده شهرستان در مجلس برگزار شد، اظهار داشت: مشکل روستاهای شهرستان طرح هادی روستایی است چون بدون کار کارشناسی حریم ها را مشخص کردند و برخی از طرح های هادی بازنگری نشده است در صورتی که طبق قانون هر ۱۰ سال یک بار طرح هادی باید بازنگری شود، متأسفانه روستایی داریم که سه سال از قانون بازنگری طرح هادی گذشته است.
وی بیان داشت: اداره برق به بهانه کمبود اعتبار در انتقال تیرهای برق و پروژه های برق روستاها کوتاهی می کند با وجود اینکه وظیفه اداره برق است، در روستاها محدودیت منابع داریم و نمی توانیم اعتبار دهیاری ها را به ادارات پرداخت کنیم.
شهرستان بوئین میاندشت به مدیر جهادی نیاز دارد
بخشدار کرچمبو شهرستان بوئین میاندشت با بیان اینکه شهرستان بوئین میاندشت به مدیر جهادی نیاز دارد متأسفانه برخی مدیران مانع توسعه شهرستان بوئین میاندشت هستند و خواستاریم نماینده شهرستان در این زمینه ورود پیدا کند، گفت: اگر می خواهیم مردم در روستا بمانند و به تولید مشغول باشند باید شرایطی ایجاد می کنند که تمایل به ماندن در روستا ندارند در صورتی که اگر روستاها آباد شود شهرها را نیز آباد می کنیم چون تولید در روستاها انجام می شود، همکاری و حمایتی از مردم روستا حتی برای دریافت تسهیلات بانکی انجام نمی شود بعد گلایه می کنیم چرا روستاها خالی از جمعیت شده است.
وی گفت: پس از پیروزی انقلاب دولت های مختلف خدمات زیادی در بخش راه و زیر ساخت روستایی انجام دادند اما هنوز محدودیت هایی وجود دارد که با وجود توان و قدرتی که در نماینده شهرستان ...

سرخط اخبار