وظیفه خبرنگاران در جنگ اقتصادی بسیار حساس و مهم است

شبستان یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۶
دکتر همتی با بیان اینکه وظیفه خبرنگاران در جنگ اقتصادی بسیار حساس و مهم است، گفت: رسانه ها می توانند باعث رونق تولید و حمایت از کالای ایرانی می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بندرعباس، دکتر « فریدون همتی » در آیین پایانی ششمین جشنواره ملی مطبوعات خلیج فارس در تالار شهید آوینی  ضمن تبریک روز خبرنگار اظهار کرد: خبرنگاران با قلم خود می توانند نشاط و امید را در جامعه انتشار دهند.
وی با اشاره به جایگاه و نقش رسانه ها، افز.د: اگر جامعه رسانه ای با تمام ظرفیت و استعداد به میدان بیاید باعث فرهنگ سازی و کاهش آسیب ها خواهد شد.
استاندار هرمزگان عنوان کرد: در دی ماه سال جاری کنگره ملی هزار و ۵۰۰ شهید استان هرمزگان برگزار می شود و از اصحاب رسانه و خبرنگاران استان انتظار داریم تا در راستای برگزاری این کنگره عظیم و باشکوه نقش آفرینی نموده و به خوبی آن را برای افکار عمومی تبیین کنند.
وی در ادامه به نقش مهم رسانه ها در شرایط جنگ اقتصادی با دشمنان اشاره کرد و افزود: در دوران دفاع مقدس نقش رسانه ها و خبرنگاران در انعکاس و پیوند زدن روحیه ایثار، فداکاری، شهادت، همدلی و وحدت موجود در جبهه ها، با دیگر بخش های جامعه و ایجاد نشاط و آمادگی در تمامی مناطق کشور بسیار مهم و تاثیر گذار بود و این امر موجب شد تا اقشار مختلف مردم با تمام وجود در عرصه دفاع مقدس حضور و مشارکت داشته باشند.
استاندار هرمزگان افزود: امروز و در شرایط جنگ اقتصادی با دشمنان، خبرنگاران باید وظیفه حساس و مهم خود را به خوبی ایفا کنند و با تمام استعداد و ظرفیت به میدان بیایند و با فرهنگ سازی و تبیین مسائل در حوزه اقتصادی، در راستای خنثی کردن توطئه های دشمنان در این جنگ گام بردارند.
همتی تصریح کرد: یکی از اقدامات مهم برای غلبه بر دشمنان در جنگ اقتصادی، تلاش در راستای رونق تولید است و در این بخش مهم خبرنگاران ...

سرخط اخبار