نایب رئیس شورای شهر رشت گفت: عجیب است که دکه های کباب خیابانی فعال اند، اما رستوران هایی که مجوز از بهداشت دارند، تعطیل هستند؛ این دوگانگی در اقدامات باعث می شود که برخی احساس کنند به آنها ظلم شده است.
به گزارش ایلنا از رشت، فرهام زاهد نایب شورای شهر رشت در یکصد و سی و هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر رشت با تبریک ایام گذشته و آتی، گفت: اگر چک لیستی از اتفاقاتی که در شورای شهر رخ می دهد در اختیارمان قرار بگیرد تا آن را بررسی کنیم، شاید نمره قبولی نگیریم.
وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در بحث رفع مشکل تراموا در رشت، گفت: به سهم خود از تلاش های رمضانپور، کمیسیون عمران، اعضای شورا و تمامی عزیزانی که در این راه تلاش کردند تا بحث پادار شدن ردیف بودجه تراموا برای شهر رشت اتفاق بیفتد، تقدیر و تشکر می کنیم. همچنین قولی به آقای محبتی داده شده بود که می بایست انجام شده و از ایشان تقدیر به عمل بیاید.
نایب رئیس شورای شهر رشت با اشاره به مشکلات موجود برای صنف رستوران دارن، گفت: بهراد ذاکری نامه ای تهیه کرد که مورد هجمه قرار گرفتند، اگر بحث کرونا و تعطیلی مشاغل قرار است اتفاق بیفتد باید درست رعایت شود. از دولت و بانک ها باید رعایت کنند تا رستوران و آرایشگاه و نانوایی. باید برای همه این اتفاق رخ بدهد.
زاهد با اشاره به اینکه مجموعاً ۱۱۰۰ واحد صنفی ثبت شده در حوزه غذایی در رشت وجود دارد، گفت: این واحدهای غذایی شامل رستوران ها، فست فودها بواسطه شیوع کرونا تعطیل شده اند. این عزیزان به ما مراجعه می کنند و می پرسند که آیا مابقی اصناف خطر انتقال ندارند؟! شکل کاری که در بانک ها، فروشگاه های بزرگ، تامین اجتماعی و هر موضوع دیگری در حال اتفاق ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری