به گزارش تیتربرتر؛
هر کدام از کشورها دارس رسم و رسوم عجیبی برای ازدواج و عروسی دارند ما در تیتربرتر به این تصاویر زیبا پرداخته ایم با ما همراه باشید.  در فنلاند / ضجه و مویه عروس
در فنلاند عروس وقت انجام تشریفات ازدواج، باید گریه کند تا نشان دهد از ترک والدین و سپری شدن دوره دوشیزگی خود غصه دار است.این گریه و زاری، مراسم را به عزاداری شبیه می کند.
در آفریقا / عروس به اقساط
در آفریقای مرکزی،مردان قبیله "فان" همسران خود را به اقساط می خرند و این اقساط تا وقتی که زن زنده است، سالانه به پدر عروس پرداخت می شود! حتماً آنجا هم آدم های بد قول وجود دارند که قسط هایشان عقب بیفتد!
عروس باید چاق باشد
در میان قبیله "هیما"در آفریقا رسم بر این است که عروس را پیش از جشن عروسی آنقدر چاق می کنند که به سختی بتواند تکان بخورد.
زد و خورد عروس و داماد
در جاوه عروس و داماد برای برگزار کردن تشریفات عروسی با کفش همدیگر را به شدت کتک می زنند.سالی که نکوست از بهارش کاملاً پیداست. 
در یونان/ قند خوشبختی
در یونان عروس حبه قندی در دستکش خود پنهان می کند تا در زندگی زناشویی خوشبخت و سعادتمند شود.به خدا ربطش را ما هم نمی دانیم.
در اسکاتلند / عروسی یا مسابقه؟!
یکی از رسوم دیرین ازدواج در اسکاتلند آن است که عروس کیک را به طرف پشت بام خانه مشترک پرتاب می کند. هرچه را بالاتر بیفتد همان قدر در زندگی زناشویی سعادتمند تر می شود.
سیاه کردن عروس
یکی دیگر از رسم های ازدواج در اسکاتلند این است که عروس را سیاه کنند. به این ترتیب که اطرافیان، عروس را غافلگیر می کنند و روی سرش چیزهایی مثل تخم مرغ، انواع مختلف سس، آب کثیف و ...

سرخط اخبار