تبریز-ایرنا- معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و رییس هیات مدیره اسبق باشگاه تراکتورسازی تبریز خواستار تداوم حضور احسان حاج صفی در این تیم تبریزی شد.

سردار سرتیپ علی اکبر پورجمشیدیان در بازدید از باشگاه تراکتور تبریز با تبریک قهرمانی این تیم در جام حذفی باشگاه های کشور به مردم آذربایجان، افزود: بنده به عنوان یکی از خادمان باشگاه تراکتور و مردم غیور آذربایجان از این بازیکن قهار و توانمند تقاضا دارم تا فصل آینده نیز همچنان در کنار این تیم مردمی و پرهوادار بماند.
وی با قدردانی از تلاش های جانانه بازیکنانی نظیر احسان حاج صفی، اشکان دژاگه و مسعود شجاعی که مدیریت قهرمانی تراکتور را پیش بردند، اظهار داشت: من می دانم که این بازیکنان به عشق شهدا زندگی می کنند و به همین دلیل از طرف مردم شریف آذربایجان و هواداران خوب تیم تراکتور، از برادر عزیزم احسان حاج صفی تقاضا می کنم که اگر مقدور است، شرایط خود را طوری قرار دهدکه همچنان شاهد ادامه حضورشان در تیم تراکتور باشیم. 
سردار پورجمشیدیان با اشاره به اینکه به عنوان یک طرفدار کوچک تراکتور پیام تبریک قهرمانی را بلافاصله منتشر کردم، افزود: اما دلم راضی نشد و خواستم به صورت حضوری، به مالک، مدیران، کادرفنی و بازیکنان این تیم تبریک بگویم.
وی ادامه داد: من خودم پیشتر در تراکتور حضور داشتم و سختی های فوتبال را از نزدیک لمس کردم و معتقدم حق مردم شریف، خونگرم، ولایت مدار و انقلابی آذربایجان کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر هم است و آرزو می کنم که این اتفاق نیز در فصل های آینده برای تیم تراکتور رخ دهد و جای خالی جام قهرمانی لیگ برتر خلیج فارس در تبریز پر شود.
سردار پورجمشیدیان گفت: از طرف جامعه ایثارگران، رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس اقدام بسیار ارزشمند فرهنگی باشگاه تراکتور را در راستای قرار دادن چهره های نورانی شهید مهدی باکری که مظهر غیرت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار