مجری طرح کارت سوخت شرکت ملی پست ایران گفت: همه باجه های پستی سراسر کشور امروز تا ساعت ۱۶ آماده تحویل کارت های معطله سوخت هستند و آمادگی اضافه کردن این ساعت کاری را نیز داریم.
به گزارش ایلنا و به نقل از صدا و سیما،  مهدی مقصودی، گفت: با توجه به اطلاعیه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی درباره سهمیه بندی بنزین، همه باجه های پستی سراسر کشور امروز تا ساعت ۱۶ آماده تحویل کارت های معطله سوخت هستند و آمادگی اضافه کردن این ساعت کاری را نیز داریم.
وی ادامه داد: باجه های منتخب استان تهران شامل باجه های شهرک قدس، میدان ولیعصر، مفتح، صدر، لشگرک، رسالت، نبرد جنوبی، شهر ری، شوش، چهار راه لشگر، تهرانسر و باجه های پستی شهرستان های تهران و کشور هستند.
مجری طرح کارت سوخت شرکت ملی پست ایران با تاکید بر اینکه روزهای غیر تعطیل نیز تا ساعت ۱۸ این کارت ها ارائه می شود، از مالکان کارت های سوخت خواست برای دریافت کارت هوشممند سوخت خود، کارت شناسایی خودرو و مالک کارت را به همراه داشته باشند.
مقصودی با بیان اینکه هم اکنون نزدیک به ۷۲۰ هزار کارت سوخت معطله در باجه های پستی سراسر کشور نگهداری می شود، گفت: نیمی از این کارت ها متعلق به استان تهران است و کارمندان ما برای ارسال این کارت ها سه بار به نشانی مالکان مراجعه کرده اند، اما موفق به تحویل این کارت ها نشده اند.
وی افزود: تقاضای ما از مردم این است که در ساعت اوج حضور یعنی از ۱۰ تا ۱۲ مراجعه نکنند و ما در روزهای غیر تعطیل از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ بعدازظهر آماده تحویل این کارت ها هستیم.
مجری طرح کارت سوخت شرکت ملی پست ایران تاکید کرد: صاحبان کارت هوشمند سوخت برای اطلاع از باجه ای که کارتشان نگهداری می شود ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار