گروه استان ها - عضو شورای شهر گفت: تبریز درگذشته شهر بدون گدا بود اما امروز شاهد حضور متکدیان از سایر شهرها هستیم که خواهشمندم به صورت جدی با حضور این افراد برخورد شود.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز ، شهرام دبیری رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در صد و نود و چهارمین جلسه شورای شهر با تذکر به شهرداری تبریز در رابطه با کند بودن سرعت پیشرفت پروژه های عمرانی، اظهار داشت: مکرراً این تذکر به شهرداری داده شده است اما نتیجه ای را شاهد نبودیم، بازسازی پروژه پل پیش قدم باید هرچه سریع تر تمام شود تا شهروندان دچار مشکل نشوند.
عوارض پروانه ساختمانی صندوق حمایت از مستمندان؛ هبه شود یا شهرداری مستمند معرفی کند؟
بررسی لایحه شهرداری تبریز در خصوص عوارض صدور پروانه ساختمانی موسسه خیریه حمایت از مستمندان مبنی بر دریافت بیست درصد از میزان کل بدهی برآورد شده و اخذ مابقی عوارض مذکور با انعقاد قرارداد فی مابین شهرداری تبریز و موسسه خیریه مستمندان جهت استفاده از خدمات موسسه به افراد نیازمند یکی از دستور جلساتی بود که مورد بررسی قرار گرفت.
محمدباقر بهشتی با تأکید بر این که موسسه مستمندان برای پروژه عمرانی خود در خیابان دارایی باید عوارض پرداخت کند، ادامه داد: مقرر شده 10 درصد عوارض نقدی پرداخت شود و مابقی به صورت معرفی افراد مستمند از سوی شهرداری برای حمایت از مستمندان تبریز صرف شود.
فریدون بابایی اقدم هم ضمن مخالفت با پیشنهاد بهشتی، گفت: صندوق حمایت از مستمندان سال های سال است که در تبریز فعالیت داشته و بر اوضاع مستمندان واقف است، لزومی ندارد شهرداری واسطه معرفی مستمند به این صندوق شود، البته این روش خلاف رویه کاری این صندوق نیز هست؛ شهرداری مرکز می تواند معادل این مبلغ را به شهرداری منطقه 10 پرداخت کند.
انصارالله: کنفرانس کمک به یمن، گدایی کشورهای متجاوز را نشان داد
...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار